Zdjęcie osoby potrzbującej

Kamil i Maja potrzebują wsparcia po nagłej śmierci ich mamy

Nazywam się Dominik Sękowski i chociaż całe swoje życie wychodziłem z założenia, że lepiej jest dać komuś wędkę zamiast ryby to dziś los zmusił mnie do poproszenia Państwa o tak zwana rybę, czyli pomoc finansową dla mnie i moich dzieci.

W dniu 29 kwietnia 2022 roku moja żona, która nie chorowała na żadne przewlekłe choroby zmarła. Położyła się spać i już nie wstała. Ja zostałem samotnie wychowującym dwójkę małych dzieci ojcem. Mam dziewięcioletniego syna i siedmioletnią córkę, która wymaga szczególniej opieki, ponieważ cierpi na wodogłowie, rozszczep kręgosłupa, nóżkę końsko- szpotawą. Nie korzysta samodzielnie z toalety, wymaga zmiany pampersów. Moja żona zajmowała się większością spraw. Teraz to wszystko jest na mojej głowie. Kolejnym problemem są kredyty do spłacenia o kwocie czterdziestu tysięcy. Wraz z żona chcieliśmy wyremontować miejsce naszego zamieszkania.

Teraz, gdy odeszła ze wszystkim muszę radzić sobie sam. Dlatego wychodzę do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe mnie i moich dzieci w tym trudnym dla nas czasie. Wszystko co robię, robię dla nich. Liczę, że z Waszą pomocą staniemy na nogi i dalej będziemy w stanie radzić sobie z codziennością sami.

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 7 miesięcy temu
1,00 zł
G K
około 7 miesięcy temu
10,00 zł
Korki Krzynowłoga Mała
około 9 miesięcy temu
80,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
około 10 miesięcy temu
2500,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 10 miesięcy temu
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 10 miesięcy temu
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anna Kowalska
06.08.2022
Siły i wytrwalosci
Anonimowy Darczyńca
29.05.2022
Trzymajcie si e kochani.
Anonimowy Darczyńca
27.05.2022
Od Wykopu. Trzymaj się mocno stary, wierzymy w Ciebie.
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
20 567,54 zł z 20 000,00 zł
Wpłaciło już 330 osób
Udostępniło już 145 osób
Dominik Sękowski
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz