Zdjęcie osoby potrzbującej

Zbiórka na operację zmiażdżonej nogi Oliwiera po wypadku w parku rozrywki

27 kwiecień 2017 roku to miał być przyjemny dzień dla mojego syna Oliwiera, a zamienił jego codzienność w ból i zmaganie się z trudnościami.

Oliwier jako jedenastoletnie dziecko pojechał na wycieczkę szkolną do parku rozrywki. Podczas awarii na jednej z kolejek jego noga została wciągnięta i zmiażdżona przez mechanizm kolejki. Wyciągnięcie z maszyny nogi trwało około 45 minut. Następnie Oliwier został przetransportowany do szpitala, w którym przeszedł poważną operację. Jego noga była w fatalnym stanie. Została zmiażdżona, połamana, obrana z mięśni i ze skóry. Lekarzom po wielogodzinnej operacji udało się uratować nogę. Oliwier trafił na intensywną terapię, był w bardzo złym stanie fizycznym jak i psychicznym. Przebywał w szpitalu przez dwa miesiące, przeszedł w tym czasie przez szesnaście operacji między innymi przeszczepy skóry, przeszczepy mięśni, rekonstrukcję kości. Oliwierowi wdał się również grąkowiec. Syn po pobycie w szpitalu przez dwa lata poruszał się na wózku, aktualnie w domu porusza się samodzielnie, ale przy wiekszym wysiłku musi wspomagać się kulami. Od pięciu lat przechodzi przez rożnego typu rehabilitacje, musi mieć ciągle zmieniane opatrunki. To wszystko jest dla nas bardzo wymagające finansowo. W chwili obecnej chora noga jest krótsza od zdrowej co ma negatywny wpływ na biodro. Oliwier kwalifikuje się do operacji wydłużenia ścięgna Achillesa.

Niestety koszt takiej operacji to 25-30 tysięcy. Nasza rodzina nie posada na to środków, ponieważ wszystkie oszczędności przeznaczyliśmy na bieżące leczenie syna. Wyczerpaliśmy wszystkie nasze możliwości zaczerpnięcia dodatkowych środków, jedyna wartościowa rzecz jaką posiadamy to auto, którego nie możemy sprzedać, ponieważ bez niego Oliwier nie jest w stanie się przemieszczać. Dlatego zostaliśmy zmuszeni do poproszenia ludzi o złotych sercach w wsparciu nas w uzbieraniu środków na operację dla naszego syna. Oliwier mimo swojego młodego wieku przeszedł tak wiele, a my bardzo pragniemy zapewnić mu życie w zdrowiu i samodzielności w jak największym stopniu będzie to możliwie. Wierzymy, że wspólnymi siłami uda się uzbierać środki na operacje naszego dziecka.

Anna Powroźnik wraz z synem Oliwierem i całą rodziną 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 3 miesiące temu
1,00 zł
Anita
około 3 miesiące temu
20,00 zł
Przemek
około 4 miesiące temu
50,00 zł
Zobacz więcej
Przemek
około 4 miesiące temu
50,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 6 miesięcy temu
50,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 7 miesięcy temu
50,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Karolina Matura
19.08.2022
Trzymam kciuki 🤞🏻
Marlena Micał
09.08.2022
Życzę powrotu do zdrowia.
Szymon
19.06.2022
Trzymaj się ????????
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
341,22 zł z 30 000,00 zł
Wpłaciły już 24 osoby
Udostępniły już 22 osoby
Anna Powroźnik
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz