Zdjęcie osoby potrzbującej

JACEK BRONISZ, SPLATA POZYCZKI

Kochani Drodzy nazywam się Jacek Bronisz mam54 lata jestem wdowcem od kilku lat chodzę z Jezusem posługuje w Uwielbieniu Boga przez taniec z flagami Uwielbienia  .Od pół roku na skutek wysokich stop procentowych moj kredyt w banku wzrósł o 120 procent i z rat 1100zl place teraz 2700 . Moje dochody z pracy to jest 2.700 zł plus renta rodzinna po zmarłej żonie Kasi 1900zl .Jak łatwo się domyśleć żyje z renty Zony ,czyli oplaty czynsz ,media , dojazdy do pracy i niewiele mi zostaję na życie. Pewnie powiecie Drodzy Kochani weź się do pracy , ale ja już pracuje fizycznie ,przeważnie pracę ciężkie przez całe życie zawodowe przeszlo 35 lat i sił juz nie starcza , organizm mówi częste stop. Wysokie ciśnienie,  chore serce , kregosluo i kolana na tzw.  agrafkach .Dlatego Proszę Bardzo Bardzo mocno Kochani Drodzy Siostry I Bracia o pomoc w spłacie kredytu w każdej kwocie . BÓG ZAPŁAĆ KOCHANI  AMEN 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Andrzej Jesionek
 
30,00 zł
Magda W
 
60,00 zł
Sebastian
 
100,00 zł
Zobacz więcej
Marek S.
 
2000,00 zł
Alicja i Henryk P.
 
500,00 zł
Jerzy Hodurek
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anna Załęska
Bóg z Tobą dzielny wojowniku!
Marcin W.
Rządowe wakacje kredytowe – zawnioskuj już dziś i nie spłacaj kredytu nawet przez 8 miesięcy https://www.gov.pl/web/premier/rzadowe-wakacje-kredytowe--zawnioskuj-juz-dzis-i-nie-splacaj-kredytu-nawet-przez-8-miesiecy
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
19 100,71 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 87 osób
Udostępniło już 40 osób
Jacek Bronisz
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo