Zdjęcie osoby potrzbującej

Wsparcie dla Reginy Skały po pożarze w Jabłowie

W nocy 6 lutego 2023 roku w domu, w którym mieszkała moja teściowa Regina Skała doszło do pożaru. Pożaru, który odebrał starszej kobiecie wszystko.

Pozostało jej tylko to co miała na sobie w chwili gdy musiała opuścić w pośpiechu swój dom, aby ratować życie. Całe szczęście nie doznała żadnych strat fizycznych, ale znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę i wyjść z prośbą do ludzi dobrej woli o wsparcie dla poszkodowanej przez los kobiety.

Moja teściowa Regina otrzymała lokum zastępcze, które ma stać się jej domem. Niestety potrzeb jest ogrom… Aby teściowa mogła prowadzić godny byt konieczne będzie wyposażanie mieszkania oraz zakup wielu najpotrzebniejszych przedmiotów użytku codziennego. To wszystko będzie wiązało się z wysokimi kosztami. My sami oczywiście zrobimy wszystko co będzie w naszej mocy, by ją wesprzeć, ale będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc, która nam to ułatwi. 

Dziękujemy!

Justyna Skała z rodziną

Źródło zdjęć: KM PSP Wałbrzych

https://www.facebook.com/PSPWalbrzych

Wpłaty
Aleksandra
około 3 miesiące temu
100,00 zł
Agnieszka Brzostek
około 3 miesiące temu
100,00 zł
IWONA PAJDA
około 4 miesiące temu
50,00 zł
Zobacz więcej
Monika Mariusz Durniat
około 4 miesiące temu
200,00 zł
Iwona Stępińska
około 4 miesiące temu
200,00 zł
Mikutt Ł.
około 4 miesiące temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
IWONA PAJDA
21.02.2023
WSPARCIE DLA REGINY SKAŁY
Duda Roman
09.02.2023
Pomagam pomóż i ty
Magdalena Kępińska
08.02.2023
Bardzo mi przykro , proszę się trzymać.
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
5 724,26 zł z 30 000,00 zł
Wpłaciło już 81 osób
Udostępniły już 92 osoby
Justyna Skała
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz