Zdjęcie osoby potrzbującej

Podarujmy Zwierzakom Serce Anioła

"Zmieńmy ich losy razem! Zbiórka na rzecz Przytuliska dla Zwierząt"

Szanowni Przyjaciele Zwierząt,

Nasza Fundacja Zwierzęca Kraina zwraca się do Was z głębokim przekonaniem, że wspólnie możemy uczynić świat lepszym miejscem dla tych, którzy nie potrafią mówić, ale zawsze potrafią okazać miłość – naszych bezdomnych przyjaciół zwierząt. 

Przed nami ważne zadanie: stworzenie Przytuliska Serce Anioła. Przytuliska, w którym zwierzęta znajdą bezpieczne schronienie, w którym będą mogły odnaleźć ciepło, opiekę i nadzieję. Codziennie setki zwierząt wędrują samotnie ulicami, z dala od domu, bezpieczeństwa i miłości. To stworzenia pełne uczucia, które nie zasługują na samotność i zimno. 

Nasza Fundacja, która została założona Pro Bono przez Kancelarię Adwokatów i Radców Prawnych RESIST Rezanko Sitek pomaga zwierzętom. Od kilku lat wynajmujemy posesję, obecnie w miejscowości Ludwinowo Zegrzyńskie. Aktualnie pod opieka mamy 6 psów i 33 koty oraz 3 psy i 10 kotów, które przebywają w domach tymczasowych. Niestety nie możemy dłużej zostać w miejscu, w którym się osiedliliśmy.  Warunki panujące w naszym miejscu przebywania nie służą dobrze naszym zwierzętom. W domu panuje ogromna wilgoć, przez co zwierzaki ciągle chorują, podwórko również jest bardzo podmokłe. Kolejnym ogromnym utrudnieniem funkcjonowania Fundacji jest negatywne nastawienie naszych sąsiadów… Udało się nam znaleźć miejsce, które byłoby idealne, ale bez Waszej pomocy nie zdołałamy się w nim ulokować. 

Znaleźliśmy miejsce, gdzie mogłoby powstać przytulisko. Przytulisko Serce Anioła, które jest naszą szansą, aby zapewnić drugą szansę na szczęśliwe życie dla zwierząt.

Zakup nieruchomości dla Fundacji, to jedyne rozwiązanie, które pozwoli nam pomagać jeszcze więcej, bez ograniczeń. Do tej pory przeprowadziliśmy setki adopcji, a w posiadaniu przytuliska byłoby ich znacznie więcej.

Wasza hojność pomoże nam zbudować bezpieczne miejsce, w którym każdy czworonożny przyjaciel będzie mógł znaleźć schronienie. Chcemy stworzyć przestrzeń, w której zaniedbane i porzucone zwierzęta otrzymają nie tylko dach nad głową, ale także leczenie, jedzenie i najważniejsze – miłość, której tak bardzo potrzebują.

Zbiórka, w której jesteście serdecznie zaproszeni do wzięcia udziału, ma na celu pokazać nasze wspólne zaangażowanie w sprawę zwierząt, które nie mają głosu, ale zasługują na szansę na godne życie. Każdy grosz, jaki uda nam się zebrać, zbliża nas do celu, którym jest stworzenie Przytuliska dla Zwierząt, miejsca, gdzie marzenia o domu stają się rzeczywistością. 

Niech nasza wspólna dobroczynność będzie promieniem nadziei dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Razem możemy uczynić ogromną różnicę w życiu wielu bezdomnych zwierząt. Prosimy o Wasze wsparcie finansowe, abyśmy mogli zacząć budować przytulisko, które stanie się domem dla tych, którzy stracili nadzieję.

Z góry dziękujemy za Waszą hojność i zaangażowanie. Wierzymy, że razem możemy sprawić, że świat stanie się lepszym miejscem dla wszystkich naszych bezdomnych przyjaciół.

Nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/FundacjaZwierzecaKraina

Miejsce, w którym pragniemy stworzyć przytulisko

Miejsce, w którym obecnie przebywamy 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Maźniak
 
30,00 zł
Test Test
 
5,00 zł
M
 
7,00 zł
Zobacz więcej
Agnieszka Szuba
 
500,00 zł
Jolanta Adamska
 
60,00 zł
Maźniak
 
30,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Sylwia cieslak
Pomagajmy
Amelia Wojciechowska
Trzymajcie sie maluszki 🩷
Jolanta Adamska
Dobro wraca
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
TOP CEL
1 001,15 zł z 350 000,00 zł
Wpłaciły już 24 osoby
Udostępniło już 28 osób
Fundacja Zwierzęca Kraina
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo