Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Henrykowie

Kochani,

Nazywam się Alina Glinka i wychodzę do Was z ogromną prośbą o wsparcie dla moich najbliższych, którym ogień odebrał praktycznie wszystko tuż przed samymi Świetami Bożego Narodzenia.

W dniu 15 grudnia 2022 roku w domu, w którym mieszkał mój brat Henryk oraz brat Bogdan ze swoją partnerką Beatą, szesnastoletnim synem Karolem i czternastoletnią córką Angeliką doszło do pożaru.

Pożaru, który odebrał im dach nad głową. Ratując swoje życie opuścili budynek nie zabierając ze sobą niczego. Sytuacja jest trudna, ale sił do działania dodaje nam fakt, że udało im się uchronić to co najcenniejsze, czyli zdrowie i życie.

Na co dzień źródłem ich utrzymania jest prowadzone przez nich gospodarstwo. Są w posiadaniu budynku gospodarczego, który może zostać przekształcony na budek mieszkalny. Jest to ich szansa na stworzenie sobie nowego domu. Niestety będzie to dość kosztowne, a oni sami stracili wszystko.

Dlatego zdecydowaliśmy się na utworzenie zbiórki. Jesteśmy pełni nadziei, że w tym wyjątkowym przedświątecznym czasie wspólnymi siłami uda nam się zrealizować ten szczytny cel, jakim jest stworzone nowego miejsca do życia dla rodziny. Otwórzmy swoje serca i podarujmy im trochę magii oraz radości. 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Pawel Gwiazda
około 3 miesiące temu
20,00 zł
Andrzej Brodziak
około 3 miesiące temu
100,00 zł
Piotr Osiecki
około 5 miesięcy temu
1000,00 zł
Zobacz więcej
Piotr Osiecki
około 5 miesięcy temu
1000,00 zł
Ernest Gajdak
około 5 miesięcy temu
500,00 zł
PAWEŁ G
około 5 miesięcy temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
4 442,05 zł z 20 000,00 zł
Wpłaciło już 51 osób
Udostępniło już 55 osób
Alina Glinka
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz