Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar mieszkania w Łazach

Serdeczna prośba do wszystkich osób dobrej woli o wsparcie dla trzyosobowej rodziny po pożarze, który w ogromnym stopniu zniszczył mieszkanie.

W dniu 22 stycznia 2024 roku w Łazach doszło do pożaru w mieszkaniu Pani Doroty. Pani Dorota samotnie wychowuje dwójkę dzieci, 5 i 12 lat. Ogień strawił mieszkanie w stopniu uniemożliwiającym jego zamieszkanie. Konieczny jest remont, który niestety będzie bardzo kosztowny. Do wymiany jest między innymi stolarka okienna, meble, sprzęt i wiele innych rzeczy… Szkód jest naprawdę wiele, dlatego potrzebna jest pomoc żeby w jak najszybszym czasie wyremontować mieszkanie, by można było prowadzić w nim życie takie jak sprzed tego nieszczęśliwego zdarzenia

Niestety będzie to trudne wyzwanie, dlatego serdeczna prośba o każdą pomoc, która teraz będzie bezcenna. I z góry za nią już w tej chwili bardzo dziękujemy!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Krzysztof Przyłucki
 
100,00 zł
KKKK
 
10,00 zł
Dorota
 
30,00 zł
Zobacz więcej
Grzegorz Buc
 
500,00 zł
Dent Hunter
 
300,00 zł
Klaudia Frączyk
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Zdzisław Janus
Pomoc na remont
Małgorzata Wojdas
Pomagam
Natalia
Siły i wytrwałości 🫶🏼
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
4 584,19 zł z 40 000,00 zł
Wpłaciło już 89 osób
Udostępniło już 80 osób
Dorota Bendkowska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo