Zdjęcie osoby potrzbującej

Zbiórka na remont mieszkania po pożarze kamienicy w Grabowie

Wraz z moją żoną Agnieszką jestesmy rodzicami sześciorga dzieci obecnie mieszkamy z trójką dzieci, która się uczy, wychodzimy z prośbą o wsparcie finansowe do wszystkich osób dobrej woli.

W dniu 22 czerwca 2022 roku w kamienicy, w której mieszka nasza rodzina doszło do wybuchu pożaru. Ogień pojawił się w mieszkaniu znajdującym się nad naszym. Pożar całe szczęście nie dotarł do naszego mieszkania, ale zalała je w ogromnym stopniu woda. Woda, która je zniszczyła. Konieczny będzie gruntowny remont, zakup nowego wyposażenia i wielu rzeczy potrzebnych do podstawowego funkcjonowania. Naszej rodzinie będzie ciężko poradzić sobie samodzielnie z tym nieszczęśliwym zdarzeniem losowym. Dlatego prosimy o pomoc w zgromadzeniu środków na remont naszego miejsca zamieszkania. Za wszystko dziękujemy!

Mariusz Tworus z rodziną

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 1 rok temu
1,00 zł
Sylwester Siniarski
około 1 rok temu
200,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Sylwester Siniarski
około 1 rok temu
200,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
100,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
50,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anonimowy Darczyńca
30.06.2022
Trzymam kciuki aby się wszystko udało i wpłat było dużo więcej.
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
782,09 zł z 30 000,00 zł
Wpłaciło już 14 osób
Udostępniło już 213 osób
Mariusz Tworus
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz