Zdjęcie osoby potrzbującej

Katastrofa budowlana w miejscowości Grabie

Nazywam się Maria Leśniak i wychodzę z prośbą o wsparcie dla mnie i mojej córki Eweliny po katastrofie budowlanej w naszym miejscu zamieszkania.

W dniu 14 sierpnia 2023 roku w miejscowości Grabie (gm. Łapanów) doszło do zawalenia się dachu naszego domu. Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia, ale budynek nie nadaje się do użytku. Pozbawione dorobku życia, otrzymałyśmy tymczasowy lokal zastępczy.

Jednak potrzeb jest ogrom. Nasze życie wywróciło się nagle do góry nogami, a nam rzucone zostało ogromnie trudne wyzwanie, jakim będzie zaczęcie wszystkiego od nowa. Ja jestem osobą utrzymującą się z emerytury, a moja córka jest osobą chorą. Dlatego, będziemy bardzo wdzięczne, jeśli znajdą się życzliwe osoby, które zechcą wesprzeć nas w tak trudnej dla nas sytuacji. Nawet najmniejsza pomoc będzie dla nas bardzo istotna i już w tej chwili za nią dziękujemy!

Wpłaty
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
około 27 dni temu
1,00 zł
Marcin Stanisz
około 4 miesiące temu
120,00 zł
Agata W.
około 4 miesiące temu
60,00 zł
Zobacz więcej
Anonim
około 4 miesiące temu
134,00 zł
Marcin Stanisz
około 4 miesiące temu
120,00 zł
Anonim
około 4 miesiące temu
120,00 zł
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
778,24 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 11 osób
Udostępniły już 33 osoby
Maria Leśniak
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz