Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar w miejscowości Góra

Kochani,

nazywam się Katarzyna Waloszek i wychodzę do Was z prośbą o wsparcie po pożarze dla Michaliny Madei i jej rodziny.

Z Michaliną znamy się od dziecka. Jest moją przyjaciółką i sąsiadką, a także pracujemy razem. O tym jak dobrą i życzliwą jest osobą mogę powiedzieć naprawdę wiele. Całe swoje życie to ona starała się pomagać innym. Lecz ze swoimi trudnościami radziła sobie samodzielnie, starając się nie obciążać innych. Jest bardzo skromną i ciepłą kobietą. Tym razem jednak to jej i jej najbliższym trzeba podać pomocną dłoń.

W dniu 9 maja 2023 roku w domu Michaliny doszło do wybuchu ognia, który wyrządził ogromne szkody. Całe szczęście nikomu nie stała się żadna krzywda fizyczna, ale sześcioosobowa rodzina straciła dach nad głową.

Do wybuchu ognia doszło w budynku mieszkalnym. Mimo ogromnych starań, aż 13 zastępów straży pożarnej ogień przeniósł się również na budynek gospodarczy, który spłonął doszczętnie. Aby rodzina mogła wrócić do swojego domu i prowadzić w nim godny byt koniecznością będzie częściowe położenie nowego pokrycia dachowego oraz remont pomieszczeń mieszkalnych.

Niestety naprawa wszelkich szkód i powrót rodziny do życia sprzed tego tragicznego zdarzenia będzie bardzo kosztowne. Chociaż poszkodowani zrobią wszystko co w ich mocy, by udźwignąć ciężar życia jaki na nich spadł to każda pomoc, która im to ułatwi będzie miała ogromne znaczenie. Dlatego proszę okażmy swoją życzliwości i pomóżmy ugasić ten pożar!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Lucyna i Bogdan Taranowscy
 
500,00 zł
T
 
100,00 zł
B.P.
 
50,00 zł
Zobacz więcej
Agnieszka i Grzegorz Bednarz
 
1000,00 zł
Wojtas
 
1000,00 zł
Aneta .
 
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
B.P.
❤️
Tt
Życzę powodzenia w odbudowie.
Monika Bodziuch
Powodzenia życzę 😊
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
58 888,91 zł z 60 000,00 zł
Wpłaciło już 612 osób
Udostępniło już 379 osób
Katarzyna Waloszek
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo