Zdjęcie osoby potrzbującej

Wsparcie dla Marka Winiarskiego po pożarze

Drodzy Państwo,

nazywam się Ewa Karczewska i wychodzę do Was z ogromną prośbą o wsparcie dla mojego brata Marka Winiarskiego, który stracił dach nad głową oraz wszystko co posiadał podczas pożaru w jego domu.

Do tego nieszczęsnego zdarzenia doszło 8 stycznia 2023 roku. Mimo starań, aż trzynastu zastępów straży pożarnej budynek został strawiony przez ogień praktycznie w całkowitym stopniu. Marek znalazł się w bardzo trudnej sytuacji, po jego obecnym życiu pozostały zgliszcza. Dlatego postanowiliśmy utworzyć zbiórkę. Kiedy człowiek traci wszystko, każda pomoc jest dla niego bezcenna. Wierzymy, że z Waszą pomocą uda się zebrać środki, które zapewnią mu nowy początek. Koniecznością jest zakup wielu rzeczy do podstawowego funkcjonowania oraz stworzenie nowego miejsca do życia dla Marka. Za każde okazane wsparcie już teraz dziękujemy!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
1,00 zł
Iwona
 
200,00 zł
Iwona
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Michal i Janina
 
500,00 zł
Stanisława Olsztyn
 
500,00 zł
Artur Czech
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Katarzyna Gryczon
Maria Kędzior
Ireneusz .R.
Wsparcie dla Marka Winiarskiego po pozarze
Piotr Lewicki
Pomoc sąsiedzka!
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
11 162,82 zł z 70 000,00 zł
Wpłaciło już 114 osób
Udostępniło już 111 osób
Ewa Karczewska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo