Zdjęcie osoby potrzbującej

Zbiórka po pożarze domu w Fletnowie. Potrzebne wsparcie dla Sławomira Meloch

W nocy 22 czerwca 2022 roku w domu, w którym mieszkał mój tata Sławomir Meloch doszło do pożaru.

Do pożaru, w którym ogień strawił dosłownie wszystko. Mój tata w ciągu kilku godzin został pozbawiony dachu nad głową, całego wyposażenia jakie posiadał, a nawet ubrań. Nic nie udało się uratować, nic oprócz najważniejszego, czyli zdrowia i życia mojego taty. To jest i będzie trudny dla niego czas, ale chce wrócić do swojego życia jakie prowadził przed wybuchem ognia w jego domu. Ja rownież bardzo chce mu w tym pomóc, ale koszta wiążące się z zakupem wszelkiego materiału i budowy nowego miejsca zamieszkania dla mojego taty są ogromne. Dlatego wychodzimy do Was z prośbą o wsparcie finansowe. Każda wpłata przybliży mojego tatę do dnia, w którym będzie miał swój nowy i bezpieczny dom. Dziękujemy za każdą pomoc już teraz!

Arkadiusz Meloch wraz z tatą

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Anonimowy Darczyńca
około 9 dni temu
100,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 11 dni temu
50,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 12 dni temu
20,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
około 14 dni temu
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 14 dni temu
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 13 dni temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anonimowy Darczyńca
23.06.2022
Można podpalić czyjś dom,po którym zostaną tylko zgliszcza, ale nie można spalić miłości do drugiego człowieka….
Chudy
22.06.2022
Trzymam kciuki, udostępniam!
Becia komander
22.06.2022
Dużo sił dla was????
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
3 487,21 zł z 50 000,00 zł
Wpłaciły już 44 osoby
Udostępniło już 56 osób
MRN 2k18
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz