Zdjęcie osoby potrzbującej

Dla kotkow

dzień dobry mam na imie Zofia mam 77 l moja emerytura jest niewielka po opłaceniu ,zostaje mi nie, wiele zalegam juz z czynszem za 3 miesiace swiatlo  mam juz upomienie ze odetna zalegam na 580 zl energetyce za czynsz tagze juz mam upomienia jest mi cieszko mi wiele nie trzeba ale  tu gdzie mieszkam ludzie nie maja serc na naszym ;osiedlu są bezpańskie koty te, co się domie przyzwyczaili to dzięki gminie sa  wysterylizowane w sumie jest ich 26 szt sama je dokarmiam mleko karma to dzis ,kosztuje gmina na okres zimi pomaga mi ,a teraz sama muszę o nie dbać o nic wielkiego, nie proszę tylko jeśli możesz podaruj mi 5 zł to nie wiele, ale gdy mi się uda zebrać trochę pieniędzy kupie karmę będę brała paragony rachunki i udostępnię je wystawie z pieniądze przeznaczyłam na karmę nie proszę o cuda

nie proszę o wiele, ale jeśli to czytasz podaruj mi 5 zl uszczesliwisz nie tylko mie ale i zwierzęta chce uzbierac na swiatlo bo mi odetna   ale czy ktos okaze serce watpie kto sie przejmie stara kobieta prosze o wsparcie pozdrawiam zofia.

Aktualizacje
Zofia Lewannda
20.09.2023
wielowies
Zdjęcie aktualizacji
Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Kkk lll
około 4 dni temu
30,00 zł
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
około 7 dni temu
1,00 zł
Patrycja
około 13 dni temu
300,00 zł
Patrycja
około 13 dni temu
300,00 zł
Kkk lll
około 4 dni temu
30,00 zł
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
około 7 dni temu
1,00 zł
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
309,55 zł z 1 000,00 zł
Wpłaciły już 3 osoby
Udostępniło już 6 osób
Zofia Lewannda
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz