Zdjęcie osoby potrzbującej

Cena życia dzikich zwierząt...

Codziennie pod naszą opiekę trafiają dzikie zwierzęta potrzebujące pomocy. Przywożą je zwykli ludzie, którzy nie przeszli obojętnie obok potrzebującej pomocy istoty. Chcąc pomóc powiadamiają służby odpowiedzialne za udzielenie zwierzęciu pomocy i niestety zderzają się z szarą rzeczywistością, Pomimo tego, że ustawa nakłada na Urząd Gminy czy Miasta udzielenie takiemu zwierzęciu pomocy to urzędnicy odmawiają! 

Nie pobieramy od tych ludzi opłat, gminy, miasta z których pochodzą te zwierzęta nie pokrywają kosztów leczenia, utrzymania i opieki. Przyjmując każde zwierzę pod opiekę, bierzemy wszystkie koszty na siebie, a nie są one małe. Te koszty pokrywane są ze zbiórek, datków i darowizn. Możemy ratować życie tych zwierząt dzięki Darczyńcom.

Nasza pomoc dla zwierząt jest uzależniona od Waszego wsparcia. Nie możemy ratować ich  życia bez pieniędzy, Zabiegi, operacje, leczenie, profilaktyka, wyżywienie, zapewnienie odpowiednich warunków na czas leczenia, rehabilitacji, paliwo, media to są ogromne koszty. 

Pod naszą opieką przebywa obecnie ponad 200 zwierząt, codziennie trafiają kolejne. Rocznie przyjmujemy około 1000 zwierząt. To są dla nas ogromne koszty finansowe, a z miesiąca na miesiąc jest coraz trudniej. Rachunki za media powalające z nóg, mimo to, że jesteśmy Fundacją to z tego tytułu nie mamy żadnych ulg i jesteśmy traktowani jak normalni przesiębiorcy.

Przyjmując zwierzę do naszego Ośrodka, musimy mu zapewnić opiekę weterynaryjną, właściwy pokarm, odpowiednie warunki na czas leczenia, rehabilitacji i przystosowania do życia na wolności. W dzisiejszych czasach nic nie ma za darmo, wszystko kosztuje. Nawet jesli pomimo próby ratowania zwierzęcia, zwierzę odchodzi to ponosimy koszty leczenia, utrzymania i utylizacji.

Dziękujemy za każdą pomoc, za każdą wpłaconą złotówkę 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
LST
 
50,00 zł
Natalia Michalak
 
10,00 zł
Edyta Sadowska
 
120,00 zł
Zobacz więcej
Edyta Sadowska
 
120,00 zł
Ewelina Gnacińska
 
60,00 zł
LST
 
50,00 zł
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
TOP CEL
202,00 zł z 20 000,00 zł
Wpłaciły już 4 osoby
Udostępniły już 4 osoby
Fundacja Dziki Azyl - Centrum Pomocy dla Jeży i Dzikich Zwierząt
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo