Zdjęcie osoby potrzbującej

Wsparcie dla Artura Miliszewskiego po pożarze

​​Kochani, nazywam się Ewa Zielińska i wychodzę do Was z ogromną prośbą o wsparcie dla mojego brata Artura Miliszewskiego. W dniu 13 grudnia 2022 roku w wyniku pożaru Artur stracił cały swój dobytek oraz doznał oparzeń ciała.

Grudzień dla większości jest radosnym czasem przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, jednak naszej rodzinie w tym roku ta radość została odebrana.

Artur doznał ogromnych strat materialnych, stracił dach nad głową i wszystko na co latami ciężko pracował, ale najbardziej bolesne są jego straty fizyczne. Obecnie przebywa w szpitalu z oparzeniami ciała II i III stopnia. 

Sen z powiek spędza nam myśl jakiego ogromnego bólu doznał Artur i jak możemy mu pomóc…

Niestety nie mamy mocy, by cofnąć czas i odjąć mu cierpienia, ale chcemy zrobić wszystko, by pomóc Arturowi w powrocie do zdrowia i w rozpoczęciu wszystkiego od nowa. To niestety będzie dużym wyzwaniem, ponieważ dalsze leczenie Artura będzie długim i kosztownym procesem. 

Dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę i poprosić dobrych ludzi, by otworzyli swoje serca dla Artura i wspomogli go w powrocie do życia jakie prowadził przed bezlitosnym pożarem. 

Wierzymy, że w tym wspaniałym przedświątecznym czasie Artur otrzyma od Was promyk nadziei, że dobre dni nadejdą również dla niego! Za każdą pomoc dziękujemy już teraz!

Aktualizacja:

Kochani! W pierwszej kolejności pragniemy Wam podziękować z całego serca za pomoc jaką od Was otrzymał Artur! Dzięki ogromnemu wsparciu udało nam się już sporo osiągnąć, a na twarzy Artura pojawił się nawet uśmiech! Jesteście niesamowici!

Ale niestety potrzeb nadal jest wiele. Abyśmy przywrócili to co odebrał ogień czeka nas jeszcze wiele pracy. Dlatego serdecznie prosimy o każde wsparcie, oprócz pomocy finansowej przyjmiemy również każdą inną pomoc. Ubrania, meble, materiały budowlane… wszystko będzie na wagę złota! Numer kontaktowy 724 899 122

A tak pięknie było kiedyś...

Nasi bohaterowie podczas prac...

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Sylwia Roszak
 
100,00 zł
Tomasz Skowroński
 
30,00 zł
Zobacz więcej
SOBEX SP. Z O.O
 
10000,00 zł
Wioletta koniuszy
 
1000,00 zł
Dziadek Włodek
 
650,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Agnieszka Czoszyk
Licytacja kubki
Barbara Jaroszewicz
Barbara Jaroszewicz wpłata za licytację hukajnoga
Anna Lesiak
Licytacja
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
43 690,48 zł z 150 000,00 zł
Wpłaciły już 423 osoby
Udostępniło już 186 osób
EWA HONORATA ZIELIŃSKA
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo