Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar wymarzonego domu w Domatowie

Nazywam się Anna Szulta i wychodzę do ludzi obdarowanych dobrym sercem z prośbą o wsparcie dla mojej siostry i jej rodziny po pożarze w ich wymarzonym nowo budowanym domu.

Moja siostra Sabina wraz ze swoim mężem Robertem są rodzicami sześcioletniego Oskara, czteroletniego Kacpra i rocznej Natalki. Aktualnie mieszkają wraz z naszymi rodzicami, chociaż od kilku lat budują dom dla swojej pięcioosobowej rodziny. Dom, w który inwestują wszystkie swoje oszczędności, wkładają ogrom pracy i wysiłku. Dom, który ma być ich miejscem na ziemi. I chociaż nie jest to dla nich prostym zadaniem, to cieszą się z każdego najmniejszego postępu w budowie.

Niestety nocą 14 października 2022 roku w tym właśnie budynku doszło do pożaru, w którym ogień strawił całą konstrukcje dachu i dachówkę ceramiczna oraz materiały zakupione do dalszej budowy, które były przechowowane na poddaszu. To zdarzenie bardzo ich dotknęło, ale starają się być silni. Nadal chcą zrobić wszystko co w ich mocy, by w niedalekiej przyszłości móc zamieszkać w wymarzonym domu.

Straty materialne są naprawdę duże, dlatego zdecydowałam się utworzyć zbiórkę z prośbą o wsparcie dla rodziny Sabiny i Roberta w odbudowie tego co zniszczył ogień. Wierzę, że znajdą się osoby, które zechcą wesprzeć ich w tej trudnej sytuacji. Każda nawet niewielka pomoc w znacznym stopniu odciąży Sabinę i Roberta z trudności zesłanych przez los i przybliży ich do celu jakim jest zamieszkanie w upragnionym domu.

Aktualizacje
Anna Szulta
10.01.2023
Zbiórka zakończona, dziękujemy za wszystkie wpłaty
Wpłaty
Przemysław Gerszewski
około 11 miesięcy temu
200,00 zł
Alicja Kwidzińska
około 12 miesięcy temu
24,00 zł
Alicja Kwidzińska
około 12 miesięcy temu
20,00 zł
Zobacz więcej
Agata Lekner
około 1 rok temu
800,00 zł
Lidia Lakowska
około 1 rok temu
700,00 zł
Karolina Thiel
około 1 rok temu
450,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Przemysław Gerszewski
05.01.2023
Na dach nad głową 😊
Anonimowa wpłata
17.12.2022
Przesyłam dobrą energię
Ania Sz
15.12.2022
Słoiki
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
15 881,63 zł z 60 000,00 zł
Wpłaciły już 194 osoby
Udostępniło już 131 osób
Anna Szulta
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz