Zdjęcie osoby potrzbującej

Ratujemy pszczoły po pożarze

Nazywam się Agnieszka Cackowska i utworzyłam tę zbiórkę z prośbą o wsparcie finansowe dla mojego taty, który bez względu na dzień i porę niesie pomoc innym jeśli ma tylko taką możliwość.

Mój tata z zamiłowania jest pszczelarzem i już od ośmiu lat zajmuje się hodowlą pszczół. Dorobił się już ponad stu uli.

Niestety w dniu 28 maja 2022 roku doszło do dużego pożaru w jego hodowli, w którym zniszczeniu uległ budynek gospodarczy oraz tunel foliowy. Całe szczęście ule są całe, ale najpotrzebniejsze rzeczy do codziennej pierwszej pomocy, maseczki do sklejania ramek dla pszczół, dluto i różne potrzebne narzędzia strawił ogień. Straty są bardzo duże i niestety mój tata nie ma wystarczająco dużo środków, by móc kontynuować to co robił do tej pory bez waszej pomocy.

Pszczelarstwo to prawdziwa pasja i miłość mojego taty. Pomóżmy mu pozwolić kontynuować to co robił dla pszczół, ale również dla nas wszystkich, ponieważ oprócz pysznej gromadzonej przez te owady słodyczy, czyli miodu dają nam one o wiele więcej. Pszczoły są bardzo przydatne w gospodarstwie człowieka. Wiele gatunków uprawnych roślin do wydania planu wymaga zapyleniu przez te owady.

Pszczoły są potrzebne do życia nam wszystkim, dlatego proszę zrealizujemy ten szczytny cel wspólnymi siłami. 

Agnieszka Cackowska wraz z tatą

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Anonimowy Darczyńca
około 2 miesiące temu
5,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 2 miesiące temu
20,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 2 miesiące temu
20,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
około 3 miesiące temu
200,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 3 miesiące temu
100,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 3 miesiące temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Czubkowski Slawomir
03.06.2022
Aga jesteś wielka!!!
Z Poznania
03.06.2022
Panie Kaziku, ma Pan wspaniałą córkę!
Beata
03.06.2022
Powodzenia ????
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
810,52 zł z 50 000,00 zł
Wpłaciło już 19 osób
Udostępniło już 14 osób
Agnieszka Cackowska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz