Zdjęcie osoby potrzbującej

Pomoc dla 3 letniego Danyłko

Pomoc przeznaczona jest dla dziecka dotkniętego brutalną przemocą, który w 2022 roku był gwałcony, bity i przypalany papierosami w Stalowej Woli mając zaledwie 2,5 roku.

Kulminacja dramatu Danyłko to październik 2022 roku kiedy został bestialsko pobity przez konkubenta matki i nieprzytomny zawieziony do szpitala gdzie stwierdzono krwiaka podtwardówkowego.

Od tamtej pory Danyłko jest bez kontaktu. 

Historia zdrowotna chłopca była konsultowana w GCZD Katowice, jednakże przed ostateczną decyzją chłopczyk musi posiadać aktualne badanie obrazowe rezonans lub tomograf.

Obecne, nowoczesne metody leczenia komórkami macierzystymi dają szansę również w tak ciężkich przypadkach.

Chcę wykorzystać każdą szansę jaką dają nowoczesne metody leczenia i rehabilitacji aby pomóc tak bestialsko skrzywdzonemu dziecku.  Wierzę, że jest to możliwe. Wierzę, że wielu ludzi  poruszonych dramatem dziecka będzie z nami w tej walce o jak największą sprawność.

Środki finansowe potrzebne są na transport medyczny, na konsultacje, wykonanie ortez gdyż nóżki mają przykurcze także na rehabilitacje i środki wzmacniające odporność dziecka. W tak złożonej sytuacji zdrowotnej niezmiernie trudno określić zarówno wysokość pomocy jak i cel ponieważ Danyłko znajduje się w stanie wegetatywnym, bierze leki przeciwpadaczkowe i wymaga kompleksowego zaopatrzenia.

Dziękujemy za każdą wpłatę.

Beneficjentem zbiórki jest Danyłko

za moim pośrednictwem. Posiadam w tym zakresie stosowne umocowanie prawne biologicznego ojca posiadającego władzę rodzicielską i równocześnie jestem prawnie umocowana do decydowania o sposobie leczenia chłopczyka.

Więcej o sprawie: 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02na2XHj4hwawTfs5uixRm5nEp5fs2h3cg9VSe2D8i4pDSDJXr37ga4JgWrVJZucu2l&id=100064935690010

Aktualizacje
Beata Misiewska
05.05.2024
Drodzy Darczyńcy dla Was wszystkich przedstawiam faktury na dotychczas wydane środki ze zbiórki. Dziękuję Wam serdecznie za otwarte serca dla chłopczyka i bardzo się cieszę, że jest nas tak dużo aby pomagać:)
Zdjęcie aktualizacji
Wpłaty
Piotr Kucharczyk
 
179,52 zł
Aleksandra Sz
 
100,00 zł
Wiktoria Żurowska
 
20,00 zł
Zobacz więcej
Paula
 
500,00 zł
Sajna
 
300,00 zł
Sajna
 
250,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Piotr Kucharczyk
Danyłko, obyś zaznał lepszego życia i by nikt nie przeszkadzał w walce o Twoją lepszą przyszłość i zdrowie! Wujek Piotrek
Barbara
💕Mały Rycerzu, jesteś bardzo dzielny! Z calego serca życzę Ci powrotu do zdrowia i otaczam ciepłymi myślami.💕
Julia Śniady
Danyłko, życzę Ci siły, uśmiechu, dziecięcej radości. Tak bardzo .. tule
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
29 958,61 zł z 29 800,00 zł
Wpłaciło już 995 osób
Udostępniło już 496 osób
Beata Misiewska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo