Zdjęcie osoby potrzbującej

Nakarmić głodne brzuszki

Jesteśmy w ogromnym kryzysie. Nie mamy już co nałożyć do miseczek Naszych podopiecznych, a codziennie na jedzonko czeka wiele głodnych brzuszków. Jestemy małą fundacją, która z miłości do zwierząt zajmuje się Nimi, leczy, znajduje kochające domki, karmi bezdomniaki.

Blagamy pomóżcie zapełnić głodne brzuszki Naszych podopiecznych. Zbieramy na miesięczny zapas psiej i kociej karmy. Mamy grono bezdomniaków pod opieką, kilka domów tymczasowych, zwierzaczki, które leczymy, sterylizujemy. Potrzebujemy pomocy w zakupie dla Nich karmy 😔😔

Naprawdę nie wiemy już jak prosić, stoimy naprawdę pod ściana bo nie wiemy jak nakarmić Nasze stadko.

Błagamy, prosimy w imieniu Naszych podopiecznych, pomóżcie Nam nakarmić ich brzuszki, nie mamy już co im dać do miseczek 😓😓

PILNE ‼️‼️ Kochani ciężko jest Nam tak prosić ale skończyły się Nasze zapasy karmy dla Naszych podopiecznych. W Naszych domach tymczasowych aktualnie mamy 32 koty i 7 psów, oprócz tego codziennie na jedzonko czeka około 51 bezdomnych kociaków 😔😔

Na chwile obecna nie mamy już dla Nich karmy. Nasze konto fundacyjne tez świeci pustkami.

Gdyby ktoś chciał to bardzo chętnie przyjmiemy również paczki z karma. To będzie dla Nas ogromna pomoc. Dlaczego zbieramy tak duża kwotę? Cześć naszych podopiecznych jest chorych— nowotwór, niewydolność nerek i potrzebują specjalnej drogiej karmy.

Prosimy.

Aktualizacje
03.09.2023
Dziękujemy bardzo mocno za wsparcie. Zamówiliśmy pierwsza część karmy dla Naszych podopiecznych ❤️ będziemy wdzięczni za każdą złotówkę bo to dodatkowa porcja jedzonka dla zwierząt.
Zdjęcie aktualizacji
Wpłaty
Magda Grabarz
 
50,00 zł
Mariusz
 
109,00 zł
Rychoo
 
30,00 zł
Zobacz więcej
Mariusz
 
109,00 zł
Piotr Pilarski
 
100,00 zł
Sz
 
100,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Mk
Niech brzuszki będą zadowolone.
Maggie Podosek
Trzymam kciuki za Was!!!
Ma
Grosik dla pustych brzuszków;)
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
3 030,00 zł z 3 000,00 zł
Wpłaciły już 103 osoby
Udostępniło już 10 osób
Fundacja Przystań dla Zwierząt
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo