Zdjęcie osoby potrzbującej

Pan Bogdan Szorc pilnie potrzebuje naszej pomocy. W pożarze stracił mamę i dach nad głową

Pan Bogdan Szorc prosi o wsparcie finansowe w odbudowaniu swego domu po tragicznym pożarze, w którym życie straciła jego mama. Oprócz tak dotkliwej krzywdy, która go spotkała, Pan Bogdan stracił również dach nad głową. Cały dorobek życia zabrał mu ogień. Jedyne co pozostało to komin oraz fundamenty domu, w którym zamieszkiwał razem ze swoją mamą.

Pan Bogdan z żalem do losu i nadzieją na ułożenie się spraw wierzy jednak, że wsparcie finansowe od ludzi o ogromnych sercach sprawi, że na nowo stworzy on swój prawdziwy dom. Pomóżmy zebrać mu potrzebne środki finansowe. Bez Waszej pomocy niewiele możemy. Zbiórka trwa, a zgromadzone środki przeznaczone są na całkowitą odbudowę domu.

Pan Bogdan niestety nie ma możliwości, aby samodzielnie prowadzić tę zbiórkę. Dlatego łączymy nasze siły i pomagamy mu, jak tylko możemy. Również Was, którzy macie w sobie choć odrobinę współczucia, by pomóc Panu Bogdanowi, prosimy o pomoc w udostępnieniu zbiórki oraz jej wspieranie. Każda wpłata ma ogromne znaczenie.

Zebrane w zbiórce środki zostaną wypłacone bezpośrednio na rachunek bankowy należący do Pana Bogdana.

Dziękujemy,

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzciannem

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 9 miesięcy temu
1,00 zł
Parafia pw ,,Św. Anny '' w Kalinówce Kościelnej Bożena Pogorzelska
około 12 miesięcy temu
1890,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 12 miesięcy temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Sokolanach Bożena Pogorzelska
około 12 miesięcy temu
2764,00 zł
Parafia pw ,,Św. Anny '' w Kalinówce Kościelnej Bożena Pogorzelska
około 12 miesięcy temu
1890,00 zł
Parafia pw.Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaświłach Bożena Pogorzelska
około 12 miesięcy temu
1848,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anonimowy Darczyńca
21.12.2021
MOJE KONDOLENCJE... ???????????? ???????? WSPIERAM... I PROSZĘ O WSPARCIE... DZIĘKUJĘ! PZDRM! ❤️
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
12 152,81 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 27 osób
Udostępniły już 2 osoby
Bogdan Szorc
Organizator zbiórki
Zbiórka zweryfikowana przez Szczytny-cel.pl
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz