Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Ciechankach

Nazywam się Jakub Baranowski i wychodzę do Was z prośbą o wsparcie po pożarze dla mamy mojej żony Józefy Piskorskiej oraz jej syna Krzysztofa i córki Renaty.

Do pożaru w ich miejscu zamieszkania doszło w dniu 7 maja 2023 roku. Walkę z żywiołem stoczyło, aż osiem zastępów straży pożarnej. Mimo ich starań zniszczenia jakie wyrządził ogień są ogromne. Stracili dach nad głową, całe wyposażenie i ubrania. Można rzecz, że po ich obecnym życiu pozostały gołe fundamenty.

Moja teściowa Józefa ma orzeczenie o niepełnosprawności. Ich samodzielne stawienie czoła trudnościom związanym z sytuacją będzie bardzo trudne. Cała nasza rodzina zrobi wszystko co będzie w naszej mocy, by ich wesprzeć, ale koszta jakie będą wiązały się z ich nowym startem będą bardzo wysokie.

Dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę z nadzieją, że znajdą się osoby o złotych sercach, które zechcą wesprzeć ich w udźwignięciu ciężaru życia jaki na nich spadł. Za okazaną życzliwość dziękujemy już teraz!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
1,00 zł
Maja Piotrowska
 
20,00 zł
Martyna Gorzela
 
10,00 zł
Zobacz więcej
Maryla i Zbyszek Kołodziej
 
500,00 zł
Dominik
 
200,00 zł
Agnieszka Figiel
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Bartek
Reni, trzymaj sie
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
4 302,02 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciły już 82 osoby
Udostępniło już 91 osób
Jakub Baranowski
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo