Zdjęcie osoby potrzbującej

Wybuch gazu w miejscowości Chomęc

W dniu 23 marca 2024 r. miejscowości Chomęc (gmina Siemiątkowo) doszło do wybuchu gazu w domu naszej jedenastoosobowej rodziny. 

Podczas eksplozji na zewnątrz budynku przebywało czworo domowników. Wewnątrz domu byłam ja wraz z dwuletnią córką Zuzią oraz naszą 76-letnią babcią Danielą, która doznała najpoważniejszych z nas wszystkich obrażeń. Obecnie przebywa w szpitalu z oparzeniami II stopnia, obejmującymi około 30-40 procent ciała. 

Sytuacja była bardzo groźna. Za cud uznajemy fakt, że nie doszło do największej z możliwych tragedii. Jesteśmy ogromnie widoczni losowi, że nie straciliśmy żadnego z członków naszej rodziny. Jednak paraliżuje nas brak odpowiedzi na pytanie o nasz dalszy los.  

Wskutek wybuchu gazu naruszona została konstrukcja domu i obecnie nie nadaje on do zamieszkania. Chociaż schronie znaleźliśmy u bliskich, to jest to tylko tymczasowe rozwiązanie. Wszyscy pragniemy odzyskać swoje własne miejsce na ziemi, swój własny kąt. Ale będzie to długim i kosztownym procesem. Dlatego każda Wasza pomoc, nawet ta najmniejsza będzie dla nas bezcenna. 

Wierzymy, że z Waszym wsparciem uda nam się odzyskać spokojne życie, które nagle zostało zburzone. I już teraz całym sercem dziękujemy za okazane nam dobro.  

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Anna Rybczyńska
 
50,00 zł
Angelika Kostrzewska
 
500,00 zł
Patryk Komorowski
 
45,00 zł
Zobacz więcej
Anonim
 
1000,00 zł
L
 
1000,00 zł
Angelika Kostrzewska
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Paweł Kor
Pozdrawiam.
Julia i Karol K.K
Trzymamy kciuki♥️. Julia i Karol ❤️
Mariusz
Powodzenia, dacie radę.
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
18 565,00 zł z 250 000,00 zł
Wpłaciły już 173 osoby
Udostępniły już 233 osoby
Paulina Grzywińska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo