Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar w Charężowie. Prosimy o pomoc

Wieczorem 26 lutego 2022 roku doszło do pożaru w naszym domu. Na szczęście nikomu z naszej rodziny nie stała się żadna krzywda fizyczna, ale strat materialnych jest bardzo wiele. Spłonęła więźba dachowa, ocieplenie, paliły się także panele fotowoltaiczne oraz samochód osobowy znajdujący się pod wiatą. Wskutek wybuchu ognia w naszym domu jesteśmy zmuszani prosić Was o pomoc, abyśmy mogli wrócić do swojego spokojnego życia sprzed tego tragicznego zdarzenia. 
Dziękujemy!

Danuta Różalska wraz z rodziną

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Nordkalk sp. z o.o.
 
9000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
20,00 zł
Zobacz więcej
Nordkalk sp. z o.o.
 
9000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
360,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
M. Kasprzyk
Jesteśmy z Wami.
Anonimowy Darczyńca
Życzę siły i wiary.
Anonimowy Darczyńca
Trzymaj się Kubica
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
13 423,66 zł z 75 000,00 zł
Wpłaciło już 79 osób
Udostępniło już 20 osób
Danuta Różalska
Organizator zbiórki
Zbiórka zweryfikowana przez Szczytny-cel.pl
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo