Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Chabówce

Przed nami czas, który zawsze kojarzył się z radością, rodziną i wspólnym dzieleniem się - Święta Wielkanocne. Jednak dla naszej rodziny, te nadchodzące święta będą obciążone bólem i stratą. W tragicznych okolicznościach, tuż przed Wielkanocą, nasi najbliżsi - rodzice i bracia - stracili swój dom w pożarze. W jednej chwili, wszystko legło w gruzach.

Nasze serca są wypełnione bólem i smutkiem, ale również nadzieją. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebujemy wsparcia. Nasi bliscy stracili nie tylko dach nad głową, ale także wspomnienia, wartościowe rzeczy i bezcenne pamiątki.

Prosimy Was o pomoc w tej trudnej chwili. Zebrane środki zostaną przeznaczone na najpilniejsze potrzeby związane z wsparciem procesu odbudowy ich życia.

Mimo wszystkich trudności, wierzymy w siłę wspólnoty i w moc ludzkiego serca. Wasza życzliwość i dobroć sprawią, że te trudne chwile będą łatwiejsze do zniesienia, a wspólne święta zyskają nowe, głębsze znaczenie.

Z całego serca dziękujemy za Waszą życzliwość i wsparcie.

Aby całość kwoty została przekazana na cel, należy podczas wpłacania zmienić opcję         ”Zwiększam cel o pomoc ” na "inne" i "0 zł".

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Anonimowy uczestnik
 
60,00 zł
Irena i Tomasz Makowscy
 
150,00 zł
Teresa Traczyk
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Ryszard Bandyk
 
510,00 zł
Edyta Buksa
 
500,00 zł
Wnukowie Rafal i Mateusz
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Nataliia Pobezhymova
Jestem z Ukrainy. Dziękuję za pomoc w tym trudnym czasie. Oby moje szydełkowane zabawki znalazły dobre rodziny. Życzę Ci wszystkiego najlepszego.
Marta Sudoł-Myrda
Dużo siły i nadzieji że będzie lepiej💚
Ilona Lewandowska
❤️
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
23 907,12 zł z 150 000,00 zł
Wpłaciło już 259 osób
Udostępniło już 197 osób
Renata Świder
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo