Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar w Chabówce

W dniu 8 lipca 2024 roku w Chabówce doszło do pożaru, który wyrządził naszej rodzinie ogromne straty materialne. Chociaż zniszczenia zburzyły naszą codzienność, a strach i negatywne emocje pozostaną z nami na zawsze, to jesteśmy wdzięczni, że wszyscy uchroniliśmy życie i zdrowie. Teraz musimy stawić czoła wielu trudnościom, by stanąć na nogi po pożarze. Wierzymy, że razem damy radę, i mamy nadzieję, że znajdą się osoby, które zechcą nam pomóc w tych zmaganiach.

Żywioł zniszczył m.in. dach domu, garaż, części samochodowe, trzy samochody, budę samochodu, motocykl oraz wiele narzędzi i elektronarzędzi. Mój brat, pasjonat starych aut, spędzał każdą wolną chwilę w garażu, a teraz cały jego dorobek legł w gruzach. Te zniszczenia są dla niego szczególnie bolesne.

Jeśli znajdą się osoby, które zechcą nam podać pomocną dłoń, będziemy wdzięczni z całego serca. Każda forma wsparcia, nawet najmniejsza, będzie dla nas ogromnym wsparciem. Z góry dziękujemy!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Łukasz
 
300,00 zł
BK
 
150,00 zł
Anna B.
 
120,00 zł
Zobacz więcej
W
 
2500,00 zł
Anonimowo
 
1000,00 zł
Iza Jarek
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Lucyna Listkowska
Pomagam
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
16 563,00 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 128 osób
Udostępniło już 98 osób
Karolina Chmielarczyk
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo