Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar w Cewkowie

Gorący apel z prośbą o podanie pomocnej dłoni po pożarze!

W dniu 10 lipca 2023 roku w naszym rodzinnym domu wydarzyła się ogromna tragedia. Żywioł odebrał życie mojej mamie oraz zniszczył w dużym stopniu nasze miejsce zamieszkania. Ten nieszczęsny dzień pozostanie w naszej pamięci już zawsze. 

Nie da się zapomnieć emocji, które towarzyszą w takiej chwili. Nie da się wymazać z pamięci daty, w której traci się w tak przykry sposób bliską osobę. Chociaż wraz z moim tatą jesteśmy bardzo wstrząśnięci sytuacją jaka się wydarzyła to wiemy, że musimy być silni. Pragniemy móc wrócić do naszego domu i prowadzić w nim godny byt. 

Niestyty dla nas samych będzie to dużym wyzwaniem. Kuchnia oraz pokój spłonęły doszczętnie, jednak koniecznością będzie remont wszystkich pomieszczeń mieszkalnych. To przekracza nasze możliwości finansowe. Dlatego jeśli znajdą się osoby, które zechcą nas wspomóc będziemy niezmiernie wdzięczni. 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
1,00 zł
Mariusz Adamczewski
 
10000,00 zł
Marek Ozimek
 
1500,00 zł
Zobacz więcej
Mariusz Adamczewski
 
10000,00 zł
Maria Ozimek
 
5000,00 zł
Marek Ozimek
 
1500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Joanna
Wysyłam moc wsparcia i dobrych myśli.
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
24 380,05 zł z 15 000,00 zł
Wpłaciło już 128 osób
Udostępniło już 89 osób
Paweł Krawiec
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo