Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar w Czańcu

Ogromny apel z prośbą o pomoc do wszystkich osób obdarowanych dobrym sercem!

W nocy z 18 na 19 września 2022 roku w domu naszego wujka Edwarda Smaza doszło do pożaru, w którym ogień bezlitośnie strawił budynek wraz z wyposażeniem jego wnętrza. Dom był drewniany i niestety jego odbudowa nie jest możliwa do zrealizowania. Aktualnie został on skierowany do lokalu zastępczego, ale jest to rozwiązanie tymczasowe. Dlatego cała nasza rodzina zdecydowała się utworzyć zbiórkę i wyjść z prośbą o pomoc do dobrych ludzi, którzy zechcą dołożyć swoją cegiełkę do tego, abyśmy mogli wspólnymi siłami stworzyć nowe, skromne miejsce, w którym wujek będzie mógł prowadzić godny byt i czuć się bezpiecznie. Wujek stracił cały swój dobytek, ale pomimo tego nie chce się poddawać. Wszyscy całym sercem wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się zrealizować ten szczytny cel! Już teraz dziękujemy za każdą pomoc!

Agnieszka Dwornik wraz z całą rodziną 

Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Ola Jurczak
 
100,00 zł
Jerzy Jurczak
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Jerzy Jurczak
 
500,00 zł
Stanisław Łaz
 
200,00 zł
Ola Jurczak
 
100,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Jerzy Jurczak
Ten dom w zasadzie był tym jedynym czymś, co tak naprawdę posiadał. Teraz zostało to, co w chwili pożaru miał na sobie... Pomóżmy!
Natalia Branicka
Iza i Maciek
Maria Kolenda
Razem damy radę. Pomóżmy.
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
1 995,03 zł z 80 000,00 zł
Wpłaciło już 31 osób
Udostępniły już 42 osoby
Agnieszka Dwornik
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo