Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w miejscowości Budy

W dniu 1 października 2023 roku w naszym domu w Budach (gmina Jastrowie) doszło do pożaru. Pożaru, który dokonał ogromnych zniszczeń i odebrał nam dużą część naszego życia…

Mimo ogromu tragedii, która nas spotkała doceniamy fakt, że w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Cieszymy się, że nadal możemy być razem i ma to ogromny wpływ na naszą determinację, by jak najszybciej odbudować ukochany dom. Jednak będzie to bardzo trudne, ponieważ koszta z tym związane będą wysokie. Straty zostały oszacowane na około 300 tys. złotych.

Jest to niewyobrażalna kwota dla każdego z nas, ale całym sercem wierzymy, że z pomocą dobrych ludzi uda nam się spełnić nasze obecnie największe marzenie o powrocie do miejsca, w którym żyliśmy przez 27 lat. Chociaż dorobek życia został nam odebrany, to pozostała nam nadzieja, że dobry czas powróci. Każde wsparcie będzie miało dla nas olbrzymią wartość i już teraz szczerze za nie dziękujemy!

Dariusz Dudkiewicz wraz z żoną i córką 

Wpłaty
Beata Stecka
 
90,00 zł
Monika Ostrowska
 
90,00 zł
SZCZYTNY-CEL.PL SP. Z O.O.
 
1,00 zł
Zobacz więcej
Tomasz Smoła
 
2000,00 zł
Mateusz
 
1500,00 zł
Dominik Malewski
 
1345,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Klasa III ze szkoły podstawowej w Brzeźnicy.
Dla naszej Pani Joli i jej rodziny.
Mateusz Piotrowski
Powodzenia
Joanna i Grzegorz
Powodzenia.
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
29 607,73 zł z 150 000,00 zł
Wpłaciło już 228 osób
Udostępniło już 110 osób
Dariusz Dudkiewicz
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo