Zdjęcie osoby potrzbującej

Zbiórka na odbudowę gospodarstwa i domu po pożarze w Brzózkach

W dniu 5 czerwca 2022 roku w naszym gospodarstwie doszło do ogromnego pożaru. Aż 16 zastępów straży pożarnej walczyło z ogniem, który wyrządził nam wiele strat.

Pożar zaczął się w budynku gospodarczym, w którym było całe wyposażenie gospodarcze. Straciliśmy wszystkie narzędzia oraz pasze. W budynku, w którym dach strawił ogień przebywały rownież owce. Zwierzęta całe szczęście udało się przepędzić w bezpieczne miejsca i nic im się nie stało.

Następnie ogień przeniósł się rownież na dach budynku, w którym mieszkają moi rodzice i zniszczył go doszczętnie.

Straty, które wyrządził nam ogień są ogromne. Moi rodzice muszą wyremontować dom, wymienić dach co będzie wiązało się z wieloma kosztami. Musimy wyremontować owczarnie, zakupić nowe narzędzia bez których nie jesteśmy w stanie prowadzić gospodarstwa oraz postawić budynek gospodarczy, w którym będziemy mogli go przechowywać.

Gospodarstwo, które prowadzimy jest naszym jedynym źródłem utrzymania. Chociaż całe życie staraliśmy się radzić sobie ze wszystkimi trudnościami losu samodzielnie, to teraz los zmusił nas do poproszenia ludzi o złotych sercach o wsparcie, które jest nam naprawdę potrzebne. Za każdą okazaną pomoc już teraz dziękujemy!

Andrzej Morawiec z całą rodziną  

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Kluczbork pomaga
około 1 miesiąc temu
80,00 zł
A. A. M. H.
około 1 miesiąc temu
40,00 zł
Anonimowy darczyńca
około 2 miesiące temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
około 2 miesiące temu
2000,00 zł
Stanisław
około 2 miesiące temu
520,00 zł
Ewa i Krzysztof Wróbel
około 2 miesiące temu
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anonimowy Darczyńca
27.06.2022
Damy radę!
Anonimowy Darczyńca
10.06.2022
Razem damy rade. Rodzina Ostrowskich
Anonimowy Darczyńca
10.06.2022
Wierzę, że uda się odbudować to, co pożar zniszczył. Trzymajcie się.
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
5 676,50 zł z 70 000,00 zł
Wpłaciło już 35 osób
Udostępniło już 50 osób
Andrzej Morawiec
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz