Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Brzeźnie

Uprzejmie informujemy, że w związku z naruszeniem zasad etycznych i moralnych przez osoby mające związek ze zbiórką udostępnioną pod adresem internetowym: https://szczytny-cel.pl/z/brzezno, Serwis SZCZYTNY-CEL.PL zdecydował o zakończeniu zbiórki, którą w ramach Serwisu prowadzi Organizator - Malwina Zamojska.

Noc 27 stycznia 2023 roku okazała się być dla naszej rodziny koszmarna. W naszym domu doszło do wybuchu pożaru.

Ratując swoje życie uciekaliśmy z budynku objętego ogniem. Całe szczęście wszystkim udało się w porę ewakuować i nikomu nie stała się żadna krzywda fizyczna. Ale ogień odebrał naszej rodzinie dach nad głową. Nasza codzienność została całkowicie zaburzona. Zostaliśmy postawieni przed wieloma trudnościami. Potrzeb jest i będzie wiele…Kiedy patrzymy na ogromne straty jakie wyrządził ogień łzy same cisną nam się do oczu. Odbudowa domu i inne tragedie jakie spotkały w ostatnim czasie naszą rodzinę niestety przekraczają nasze możliwości finansowe. Dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę i poprosić ludzi obdarowanych dobrym sercem o wsparcie. Wierzymy, że z Waszą pomocą będzie nam łatwiej stawić czoła problemom. Wierzymy, że dobre dni dla naszej rodziny nadejdą. Za okazaną pomoc będziemy z całego serca wdzięczni. Dziękujemy!

Malwina Zamojska z rodziną 

Wpłaty
Basia
 
100,00 zł
Adam Karolik
 
100,00 zł
Eeee
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy
 
300,00 zł
Eeee
 
200,00 zł
Dorota
 
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anonim
Dzieci tej pani zabiły psa widłami dla zabawy karma wraca
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
3 061,67 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 25 osób
Udostępniło już 55 osób
Malwina Zamojska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo