Zdjęcie osoby potrzbującej

Zbiórka dla rodziny po pożarze domu w Bronowie.

W dniu 13 czerwca 2022 roku w naszym domu doszło do pożaru. To tragiczne przeżycie i pustka po tym co było pozostanie w naszych pamięciach już na zawsze. Ale zrobimy wszystko, by wrócić do życia jakie mieliśmy sprzed wybuchu ognia w naszym domu, z którym walkę toczyło, aż dziewięć zastępów staży pożarnej.

Ogień strawił w ogromnym stopniu budynek, meble, wyposażenie i nasze ubrania. Niestety w pożarze straciliśmy też dwóch z dziewięciu naszych kocich przyjaciół. Nasza czterosobowa rodzina mieszkająca w budynku, który został objęty przez ogień doznała wielu strat i niestety wiemy, że bez wsparcia dobrych ludzi będzie nam ciężko poradzić sobie z tą sytuacją. Dlatego prosimy Was o pomoc, nawet tą najmniejszą, ponieważ nawet ta najmniejsza pomoc przybliży nas do naszej normalności. Dziękujemy!

Alicja Surowiec-Komarnicka z mężem, rodzicami i całą rodziną

Wpłaty
Sylwia
około 9 miesięcy temu
50,00 zł
Magda
około 11 miesięcy temu
70,00 zł
Julia Dudka
około 11 miesięcy temu
20,00 zł
Zobacz więcej
Szkoła Podstawowa nr 2 Świebodzice
około 11 miesięcy temu
1709,70 zł
Tomasz Mat
około 11 miesięcy temu
800,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 12 miesięcy temu
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Szkoła Podstawowa nr 2 Świebodzice
01.07.2022
Kwota uzbierana podczas kiermaszu ciast w SP 2 Świebodzice
Anonimowy Darczyńca
17.06.2022
Bóg jest z Panią ❤ Bedzie dobrze!
Anonimowy Darczyńca
17.06.2022
Powodzenia
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
7 815,67 zł z 70 000,00 zł
Wpłaciło już 97 osób
Udostępniło już 96 osób
Alicja Surowiec-Komarnicka
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz