Zdjęcie osoby potrzbującej

Zbiórka po pożarze domu w Branśku. Matka z dzieckiem zostali bez dachu nad głową

W dniu 16 czerwca 2022 roku wraz z moim synem straciłam cały dobytek życia w wyniku pożaru w naszym domu.

Ten straszny dzień zawsze już pozostanie w naszej pamięci. Straciliśmy dach nad głową oraz całe wyposażenie jakie posiadaliśmy. Nie pozostało nam dosłownie nic. Pocieszamy się faktem, że nikomu z nas nic się nie stało. Mimo wszystkich trudności wiem, że nie mogę się poddać i zrobię wszystko, by szybko stanąć na nogi. Chce zapewnić mojemu trzynastoletniemu synowi godny byt.

Niestety samodzielny powrót do życia sprzed pożaru będzie bardzo trudny dla nas. Dlatego wychodzimy do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie nas w tym trudnym czasie. Mimo, że zostaliśmy bez niczego i los nas tak okrutnie doświadczał to wciąż wierzymy, że dobra na świecie jest wiele i znajdą się osoby, które nam to dobro okażą. Już teraz za wszystko dziękujemy!

Katarzyna Parniewska wraz z synem 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Anonimowy Darczyńca
około 12 dni temu
200,00 zł
Szmurlo Mirosław
około 14 dni temu
200,00 zł
Anett
około 15 dni temu
50,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
około 12 dni temu
200,00 zł
Szmurlo Mirosław
około 14 dni temu
200,00 zł
Dj
około 15 dni temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Szmurlo Mirosław
23.06.2022
Cześć . Mam nadzieję, mimo wszystko jakoś się trzymacie . Pozdrawiam :*
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
570,35 zł z 50 000,00 zł
Wpłaciło już 7 osób
Udostępniło już 18 osób
Katarzyna Parniewska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz