Zdjęcie osoby potrzbującej

Wsparcie dla rodziny Prorok po pożarze domu

Kochani,

Nazywam się Nel Prorok i wraz z moją mamą Barbarą oraz tatą Arturem i babcią Karoliną Szczechowicz wychodzimy do osób obdarowanych dobrym sercem o wsparcie dla naszej czterooosobowej rodziny.

W dniu 07 stycznia 2023 roku w naszym miejscu zamieszkania doszło do pożaru. Do pożaru, który niestety spowodował w budynku duże zniszczenia. Chociaż nikomu z naszych członków rodziny nie stała się żadna krzywda fizyczna, to sytuacja jest dla nas bardzo trudna. Nasz dom wymaga kapitalnego remontu. Naprawa wszystkich zniszczeń spowodowanych przez wybuch ognia w naszym domu będzie bardzo kosztowna. Dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę z ogromną wiarą, że znajdą się osoby, które będą mogły nas wesprzeć. Każdy grosz będzie dla nas na wagę złota i już w tej chwili serdecznie dziękujemy!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 2 miesiące temu
1,00 zł
Iwona
około 2 miesiące temu
20,00 zł
Martyna S
około 2 miesiące temu
50,00 zł
Zobacz więcej
Piotr Urbański
około 2 miesiące temu
300,00 zł
Znajomi
około 2 miesiące temu
240,00 zł
Jaroslaw Jarema
około 2 miesiące temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Halina Bujak
09.01.2023
Bardzo Wam współczujemy, przykre... jesteśmy z Wami Kochani 😘
Paulina
09.01.2023
Wytrwałości. Powodzenia.
Filip Czerwiakowski
09.01.2023
Wsparcie od Media Expert Filipa
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
4 790,96 zł z 50 000,00 zł
Wpłaciło już 107 osób
Udostępniły już 104 osoby
Nel Prorok
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz