Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar w miejscowości Bobrowice

Nocą 1 marca 2024 roku w Bobrowicach doszło do pożaru domu naszej pięcioosobowej rodziny. To nieszczęsne zdarzenie postawiło nas w kryzysowej sytuacji, w której nawet najmniejsza pomoc będzie dla nas bezcenna.

Po pożarze nasz dom wymaga położenia nowego pokrycia dachowego oraz kapitalnego remontu pomieszczeń mieszkalnych. Będzie to generować ogromne wydatki, które przekraczają nasze możliwości finansowe. Obecnie schronienie znaleźliśmy u bliskich, jednak zależy nam na jak najszybszym przywróceniu naszego domu do stanu funkcjonalności.

Wraz z moim partnerem Markiem wychowujemy trzynastoletniego syna Brajana, dwunastoletniego syna Kubę i dziesięcioletniego syna Oskara, który jest dzieckiem autystycznym. Jako rodzice staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, by zaspokoić potrzeby naszych dzieci. Los utrudnił nam to zadanie odbierając nam miejsce, w którym chłopcy czuli się najbezpieczniej. Ale wiemy, że musimy być silni. Musimy udźwignąć ciężar życia, który spadł na nas niespodziewanie. Naszą motywacją jest fakt, że nikomu z nas nie stała się żadna krzywda fizyczna. Straciliśmy wiele, ale nadal mamy siebie. Wierzymy również, że znajdą się osoby, które otworzą na nas swoje serca. Tylko z Waszą pomocą mamy szansę na powstanie z popiołów i odzyskanie równowagi. 

Za Waszą życzliwość dziękujemy już teraz!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Ewa Partum
 
120,00 zł
Zośka Litwin
 
20,00 zł
Beata Rogozińska
 
60,00 zł
Zobacz więcej
Sylwia Rogozińska
 
910,00 zł
Łukasz Kamerduła
 
750,00 zł
J.C
 
700,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Beata Rogozińska
Licytacja -buty adidas
Danuta Cierpisz
biżuteria
Roksana Tułacz
Pancakes
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
38 634,00 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciły już 392 osoby
Udostępniło już 240 osób
Elżbieta Bednarz
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo