Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar domu w Biestrzykowie Wielkim

Jako sołtys wsi Biestrzyków Wielki (gmina Kobiele Wielkie) wychodzę z gorącą prośbą o wsparcie dla rodziny poszkodowanej w pożarze.

6 grudnia to data, która kojarzy się z magicznym czasem obdarowywania, jednak rodzinie Waszczuk ten dzień będzie kojarzył się ze stratą dorobku życia spowodowaną wybuchem ognia w ich domu. Walkę z żywiołem podjęło, aż dziesięć zastępów straży pożarnej, ale mimo ich ogromnych starań budynek uległ szkodzie całkowitej.

W przedświątecznym okresie będziemy zastanawiać się nad prezentami, nad potrawami wigilijnymi oraz nad wszystkim, co można zrobić, by nasi najbliżsi byli szczęśliwi. A rodzina poszkodowana w pożarze będzie rozmyślać nad tym, jak poradzić sobie z sytuacją, która ich spotkała. Stracili dach nad głową, wyposażenie i meble, a nawet własne ubrania. Pozbawieni wszystkiego otrzymali lokal zastępczy, który jest tylko tymczasowym rozwiązaniem.

Będą oni zmuszeni stworzyć sobie nowe miejsce do życia, co będzie ogromnym wyzwaniem, a my nie możemy ich zostawić z tym samych… Kiedy dobrzy ludzie otworzą swoje serca i połączą siły pewien jestem, że uda się pomóc Państwu Waszczuk. Wspólnie możemy dokonać świątecznego cudu!

Henryk Piszczała

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Zofia Jeziorska
 
100,00 zł
Marta Małolepsza
 
30,00 zł
Xx
 
50,00 zł
Zobacz więcej
Jacek K.
 
120,00 zł
Al Sej
 
120,00 zł
Tomasz Piasecki
 
120,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Renata Haszcz
Bardzo mi przykro trzymajcie się kochani
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
1 781,20 zł z 200 000,00 zł
Wpłaciły już 32 osoby
Udostępniło już 50 osób
Sylwia Waszczuk
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo