Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar w Białej Rawskiej

Noc 20 października 2022 roku dla naszej rodziny okazała się nie być jedną z dobrych i spokojnych nocy. Tej właśnie nocy w naszym domu doszło do pożaru.

Ogień pojawił się w garażu i całe szczęście nie rozprzestrzenił się na część mieszkalną budynku. Dzięki szybkiej reakcji naszej i aż 5 zastępów straży pożarnej udało się uratować w znacznym stopniu nasz dom oraz zapobiec największego nieszczęścia do jakiego mogłoby dojść, czyli strat w zdrowiu i życiu naszej rodziny.

Niestety zniszczenia jakie wyrządził nam ogień są mimo wszystko bardzo duże. Po naszym garażu zostały tylko zgliszcza, a przed zdarzeniem było w nim wiele nie tylko drogocennych materialnie rzeczy, ale rownież takich, które pomagały mi w pracy i dawały możliwość rozwijania pasji. Ogień strawił ogrom sprzętu i narzędzi, które były gromadzone przez lata i potrzebne w prowadzeniu gospodarstwa sadowniczego oraz prowadzenia mechaniki pojazdów. Były tam przechowywane również nasze oszczędności, po których nie zostało nic.. Rury, przewody, licznik, cała instalacja, to wszystko zostało zniszczone, więc w budynku nie ma prądu, ogrzewania ani wody. Popękane ściany, nadpalona część elewacji, zamoczony wskutek gaszenia opał na zimę... Szkód, które można wymieniać jest naprawdę wiele. Dlatego ogromną pomocą dla nas byłoby Wasze wsparcie. Bardzo zależy nam na tym, aby jak najszybciej móc wrócić do naszej spokojnej codzienności. 

Za podanie nam pomocnej dłoni już teraz serdecznie dziękujemy! 

Robert Adamczyk wraz z rodziną 

Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Iwona
 
100,00 zł
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Białej Rawskiej
 
450,00 zł
Zobacz więcej
Krzysiek
 
5000,00 zł
Sławek G.
 
510,00 zł
Michał Zet
 
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Mirosław Solarek
Powodzenia
Waldi
Robert, wspieramy Was !!!
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
19 528,15 zł z 50 000,00 zł
Wpłaciły już 122 osoby
Udostępniło już 117 osób
Robert Adamczyk
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo