Zdjęcie osoby potrzbującej

Pilna pomoc dla Pana Kleksa!

Kochani Miłośnicy Zwierząt!

Bardzo prosimy o pomoc w zebraniu środków na przeprowadzoną operację oraz dalszą rekonwalescencję naszego kocurka Pana Kleksa.  

06.01.2024 do schroniska trafił kocurek z rozszarpanymi tylnymi łapkami. Został znaleziony na ul. Prochowej w Chojnicach przez cudownych ludzi, którzy nie byli obojętni na jego cierpienie. Niestety nie wiemy dokładnie co się stało.

Kotek od pierwszych chwil otrzymał kompleksową opiekę weterynaryjną. Zostało wykonane również badanie RTG. Okazało się, że mięśnie i ścięgna są porozrywane, a kości połamane. Pacjent pozostał pod opieką cudownego zespołu z Przychodni Weterynaryjnej VetMedica w Chojnicach. Niestety okazało się, że jednej z łapek nie da się uratować, ponieważ rozpoczął się proces gnilny i konieczna była amputacja. W tej trudnej sytuacji jak zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie firmy Urbaniak Inwestycję, która sfinansowała pobyt i leczenie w Przychodni Vetmedica.

Aby uratować życie Pana Kleksa zdecydowaliśmy się na skomplikowaną operację stawu skokowego drugiej kończyny. W dniu 31.01.2024 Pan Doktor Adam Mucha z Lecznicy SweetVet w Bydgoszczy przeprowadził udaną operację.   

Obecnie kotek przebywa w schronisku, czuje się lepiej, a łapka ładnie się goi.   Oczywiście mruczek jest pod stałą opieką pracowników schroniska oraz lekarza weterynarii, regularnie ma również zmieniany opatrunek. Pana Kleksa czeka jeszcze zdjęcie szwów, nauka chodzenia na trzech łapach i znów będzie mógł ganiać za piłeczką.

Gdy kotek zakończy leczenie będzie szukał wspaniałego domku, w którym będzie otoczony najlepszą opieką!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Sabina
 
20,00 zł
Iwona Zblewska
 
60,00 zł
Sylwia
 
100,00 zł
Zobacz więcej
Sylwia
 
100,00 zł
Tomasz
 
100,00 zł
SAL
 
100,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Małgorzata Semrau
Powodzenia Panie Kleksie!!
Tercia Sandi
3 mamy kciuki♥️
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
2 393,74 zł z 4 000,00 zł
Wpłaciły już 62 osoby
Udostępniło już 30 osób
Chojnickie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo