Zdjęcie osoby potrzbującej

Bezpieczny azyl dla Zwierząt

Potrzebuję pomocy, by móc pomagać.

Azyl dla zwierząt to moje marzenie, miejsce, w którym moi podopieczni będą czuć się bezpiecznie i szczęśliwie. Od spełnienia tego marzenia dzieli mnie jeszcze wiele kroków. 

Miejsce to ma dać schronienie, pełną miskę, opiekę, ciepło, bezpieczeństwo i miłość. 

Nie jestem fundacją ani organizacją, której znacznie łatwiej jest pozyskać środki. Jestem osobą prywatną. Od ponad roku pomagam zwierzętom jak tylko mogę. 

Prywatnie jestem opiekunką czterech cudownych kotów uratowanych od bezdomności. Na tą chwilę nie mogę oferować domku już ani jednemu zwierzaczkowi więcej ze względu na brak miejsca, dlatego właśnie powstała ta zbiórka. 

Niestety nie posiadam na tyle funduszy, żeby zrealizować swój cel, a bardzo chciałabym pomagać, a pomoc zwierzętom daje mi ogromną satysfakcję. 

Z wielkiej miłości do zwierząt postanowiłam stworzyć azyl, czyli swojego rodzaju miejsce, gdzie koty i psy, które zostały bez dachu nad głową, sponiewierane przez człowieka, zapomniane, głodne, zaniedbane, zaznają godnego życia. 

Każde kocie i psie życie jest najważniejsze. 

Dlatego bardzo będziemy wdzięczni za każdą złotówkę i każde udostępnienie zrzutki. ❤ Każdy grosz jest na wagę złota. ❤

O MNIE: 

Nazywam się Marta Rojewska. Mieszkam w Województwie Mazowieckim w mieście liczącym około 250 tysięcy mieszkańców. Zwierzęta to moja pasja i miłość. Od ponad roku pomagam jak tylko mogę bezdomnym zwierzętom w moim mieście. 

W 2024 roku podchodzę do zdawania matury z rozszerzonej biologii w celu dostania się na studia na wymarzony kierunek na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, a dokładniej - Instytut Biologii o kierunku Psychologia i biologia zwierząt. Ukończone studia pomogą mi w karierze zoopsychologii i behawiorystyki zwierząt domowych i towarzyszących. To znacznie pomoże mi również w pomocy zwierzętom i ratowania ich od bezdomności. Jestem osobą, która ma jasno postawione cele. Zwierzętami, biologią i psychologią interesuję się od dłuższego już czasu. 

Lubię uczyć się nowych rzeczy, czytać, jak również obejrzeć dobry horror. :)

Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
1,00 zł z 107 000,00 zł
Wpłaciła już 1 osoba
Jako pierwszy udostępnij tę zbiórkę!
Marta Rojewska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo