Zdjęcie osoby potrzbującej

Antoś w walce o sprawność!

Antoś jest naszym pierwszym dzieckiem. Mimo dobrze przebiegającej ciąży, Antek przyszedł na świat przez nagłe cięcie cesarskie i już pierwsze dni Jego życia nie były łatwe. Rozszczep podniebienia miękkiego, o którym dowiedzieliśmy się dobę po porodzie przysporzył kłopoty z karmieniem co skończyło się kilkutygodniowym pobytem w szpitalu. Tam po wielu badaniach okazało się, że zmagamy się z czymś więcej. 

Rozwój Antosia nie postępował tak jak powinien, widać było różnice między rówieśnikami. Od tamtej pory odwiedziliśmy masę specjalistów, zrobiliśmy wiele prywatnych badań i nadal nie znamy przyczyny stanu zdrowia naszego synka. Po ostatniej wizycie u genetyka jest podejrzenie rzadkiego zespołu genetycznego Rubinsteina - Taybiego. Umiejętności, które Antoś miał już wypracowane, po skończeniu roku zabrała mu padaczka. Na nowo musiał uczyć się tego, co już potrafił. Z biegiem czasu udało się zdiagnozować także niedoczynność tarczycy. Cały czas towarzyszy Mu małogłowie. 

Za nami także wiele pobytów w szpitalu, zabiegi i badania pod narkozą, które osłabiają organizm synka. Antoś w maju skończył 4 lata. Nadal nie potrafi sam się przemieszczać, nie mówi, ma problemy z utrzymaniem równowagi i jest dużo mniejszy od dzieci w swoim wieku. Dzięki systematycznej rehabilitacji małymi kroczkami zdobywa nowe umiejętności. Wielką radość sprawiają mu próby samodzielnego wstawania i przemieszczanie się z asekuracją. Pomaga mu w tym różne zaopatrzenie ortopedyczne, z którego z czasem wyrasta. Mimo wszystkich przeciwności losu Antoś jest wesołym chłopcem. Wykazuje wielkie chęci do ćwiczeń, próbuje na swój sposób naśladować młodszą siostrę. Każdego dnia staramy się robić wszystko, aby Antoś był szczęśliwy. Wierzymy, że któregoś dnia powie swoje pierwsze słowa i samodzielnie postawi pierwsze kroki.  Marzymy żeby wspólnie z siostrą gonił za piłką. 

Wszystko jest możliwe dzięki stałej rehabilitacji w dużej mierzej prywatnej, zajęciom z neurologopedą, a także badaniom, które mogą nam pomóc znaleźć przyczynę stanu zdrowia Antosia. Bardzo chcielibyśmy, aby Antek wziął udział w dwutygodnowym turnusie rehabilitacyjnym, który łączy ze sobą kilka różnych terapii - to duży krok ku sprawności naszego synka. Dodatkowo na ten moment potrzebny jest Antkowi pionizator, aby mógł w ciągu dnia znajdować się w bezpiecznej pozycji pionowej, co przyczyni się do lepszego rozwoju. Niestety przerażają nas kwoty jakie należy za to wszystko ponieść. Będziemy wdzięczni za każdą cegiełkę dołożoną do walki o sprawność i samodzielność Antosia. Dziękujemy za wszelką pomoc, jakiej możemy doświadczać. Wszelkie zgromadzone środki są krokiem do lepszego jutra. 

Rodzice

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Kamila
 
60,00 zł
Emilia Wróblewska
 
25,00 zł
Mateusz
 
30,00 zł
Zobacz więcej
Marta Kwaśnik
 
1250,00 zł
Łukasz Dudzik
 
500,00 zł
Dominika Buller
 
410,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Kinga Miszkurka, pergaminowy anioł
Trzymamy za Ciebie kciuki Antku!
Stajnia Ihaha
Sesja zdjęciowa
Natalia Byra
Lucytacja mini pawlova
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
15 976,00 zł z 21 000,00 zł
Wpłaciło już 113 osób
Udostępniło już 16 osób
Fundacja "Serca dla Maluszka"
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo