Zdjęcie osoby potrzbującej

Ks. Sławomir Bar dla ubogich!

Sławomir Bar - misjonarz, proboszcz bazyliki Wincentego a Paulo w Bydgoszczy  - człowiek o wielkim sercu, który w mieście dobrze znany jest wszystkim, z tego właśnie, że pomaga ludziom bezdomnym, najbardziej potrzebującym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Pomoc ta oczywiście jest bezinteresowna. 

Właśnie ruszyła przebudowa jednej z kaplic kościelnych na bar mleczny, w którym nie będzie cen! Wspaniała inicjatywa pomocy księdza, który jest synem budowlańca, powinna zacząć działać już za 3 miesiące. 

Obecnie w jego kościele codziennie gotuje się zupę średnio dla 200-300 potrzebujących, a w sobotę są kanapki. W Bydgoszczy jest bardzo dużo osób starszych i samotnych, których stać tylko na jeden lub dwa posiłki dziennie. 

To co powstanie w kaplicy nie będzie to zwykły bar mleczny, w niezwykłym miejscu. Każdy człowiek znajdujący się w potrzebie będzie mógł tu przyjść i zjeść ciepły posiłek. Opłaty za dania będą symboliczne, a ofiara ma mieć charakter godnościowy - mówi ksiądz Bar.  
Narazie jest tam plac budowy.

Dlatego właśnie powstała ta zbiórka, aby wesprzeć tę piękną  inicjatywę, aby każdy, kto chce, lub kto może - dołożył cegiełkę od siebie. Razem możemy więcej. 
Za każdą okazaną pomoc Bóg zapłać! 

Dla wszystkich, którzy chcą bliżej poznać historię księdza: 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid028XakWbhGxVeYPKspGQCd4nYCqryJCZAicnMF6aGdFg937txs2mc9DSWcAU2a6zVrl&id=391098174296294

https://m.facebook.com/groups/samopomocbydgoszcz/permalink/1615827628869043/

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Elżbieta Sperkowska
 
20,00 zł
Elżbieta Holec
 
20,00 zł
Beata Grzelak
 
60,00 zł
Zobacz więcej
Easterngraphics Polska Sp. z o.o.
 
1000,00 zł
Zofia K
 
1000,00 zł
Marek Karpiński
 
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Św. Józef
Ksiądz Sławek uratował mi tyłek już kilka razy.. Gdyby ludzie tylko wiedzieli, jak on żyje każdym spotkanym człowiekiem, jego historią, cierpieniem..
Agata Kozdroń
Piękna inicjatywa dla drugiego człowieka - przeczytałam o niej w Newsweek Reportaże. Życzę dużo siły i środków do dalszej realizacji.
Easterngraphics Polska Sp. z o.o.
Pomagaj z głową
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
26 544,11 zł z 50 000,00 zł
Wpłaciło już 248 osób
Udostępniło już 110 osób
Bydgoskie Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo