Zdjęcie osoby potrzbującej

Misiu potrzebuje pomocy

Błagam o pomoc dla mojego aniołka. W najgorszych momentach był przy mnie... Nie mogę o Niego nie walczyć.

Misiu jest kochanym pieskiem, nie było mu łatwo w życiu - tak chciałam mu uchylić nieba.

Teraz nie wiem czy dam radę opłacić walkę o jego życie.Trzy miesiące temu niewydolnosc nerek zabrała mojego czworonożnego przyjaciela Kropka. Walczylismy do końca. Na jego leczenie poszedł każdy grosz. Zostałam bez pieniędzy i bez przyjaciela. Teraz chłoniak chce mi zabrać moje drugie czworonożne szczęście Misia - pięknego, mądrego, dostojnego i kochającego wszystkich Misia. Zaczęło się od bólu brzucha i biegunki. Myślałam, że to zwykła niestrawność, chwilowe zatrucie. Niestety objawy nie ustępowały a stan Misia się pogarszał. Początkowe wyniki badań nie były jednoznaczne i pozostawiały nadzieję, że może to choroba, ale nie tak okrutna i trudna do walki. Niestety, kolejny nawrót objawów i coraz bardziej specjalistyczna diagnostyka rozwiały nadzieję i złudzenia. Misiu ma chłoniaka. Pomimo okrutnej diagnozy nasz doktor, onkolog, daje nam nadzieję. I ja i Misiu chcemy walczyć z chorobą. Będziemy walczyć, dopóki jest nadzieja i dopóki samopoczucie Misia będzie na to pozwalało. Wiem, że może się udać. Niestety przeszkodą są fundusze. Leczenie i diagnostyka poprzedniego zwierzaczka Kropka pochłonęły blisko 9 tysięcy złotych, by leczyć Misia nie zostało mi już nic.Leczenie Misia to dla mnie ogromna kwota, ale ważniejszy jest przyjaciel! Proszę pomoc w walce. Misiu nie czuje się najlepiej, ale rokowania dają nadzieję na kolejne, wspólne lata życia.

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
46,75 zł z 4 000,00 zł
Wpłaciły już 3 osoby
Jako pierwszy udostępnij tę zbiórkę!
Natalia Pospieszna
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo