Zdjęcie osoby potrzbującej

Zbiórka na leczenie ogromnych oparzeń ciała Grzegorza i Krzysztofa

Nazywam się Joanna Kalmuk i wraz z moją mamą Dorotą wychodzę do Was z ogromną prośbą o wsparcie finansowe dla moich braci, których spotkała ogromna tragedia.

W dniu 4 czerwca 2022 w domu zamieszkałym przez moją mamę i braci doszło do pożaru. Podczas tego zdarzenia Grzegorz i Krzysztof doznali ogromnych poparzeń ciała.

Grześ ma zaledwie 21 lat, a już musi walczyć o życie. Przebywa w ciężkim stanie w Centrum Leczenia w Siemianowicach. Jego ciało zostało poparzone w 80%. Są to oparzenia drugiego i trzeciego stopnia. Aby dojechać do Grzesia od miejsca naszego zamieszkania za każdym razem musimy pokonać czterogodzinną trasę w jedną stronę.

Mój drugi brat Krzyś ma 29 lat i przebywa w szpitalu w Nowej Soli. On rownież doznał ogromnego cierpienia, ponieważ jego nogi są poparzone w drugim i trzecim stopniu. Dwie godziny w drodze to czas jaki dzieli nas od Krzysia.

Kochani moi bracia teraz bardzo cierpią i walczą o swoje życie i zdrowie. Całej naszej rodzinie jest bardzo ciężko. Ale wiemy, że nie możemy się poddać i chcemy pomóc Grzesiowi oraz Krzysiowi w tej trudnej walce. Niestety niesie się to z wieloma kosztami.

Pierwsza ogromna trudność to dojazdy do szpitali, które są teraz bardzo kosztowne. Takich wyjazdów mamy za sobą już wiele, ale jeszcze ogromna ilość przed nami. Środki, które będą potrzebne na dalsze leczenie moich braci to też dla naszej rodziny duże wyzwanie. Proces leczenia takich oparzeń jest bardzo długi i wymagający. Dlatego prosimy o wsparcie finansowe wszystkich dobrych ludzi.

Ta tragedia, która dotknęła całą naszą rodzine nie miała prawa się wydarzyć. Chcielibyśmy cofnąć czas, niestety tego zrobić nie możemy. Ale możemy pomóc Grzesiowi i Krzysiowi w ich powrocie do zdrowia. Razem na pewno uda nam się zrealizować ten szczytny cel jakim jest pomoc w walce o zdrowie młodych mężczyzn.

Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
200,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
20,00 zł
Zobacz więcej
Anonimowy Darczyńca
 
5000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
1000,00 zł
Przemo
 
1000,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Przemo
Grzesiowi od kolegów z pracy
Anonimowy Darczyńca
Dużo siły chłopaki! Przetrwacie wszystko!
Marcin Baran
Jak najszybszego powrotu do zdrowia !
Zobacz więcej
Zbiórka zakończona Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
17 453,69 zł z 35 000,00 zł
Wpłaciły już 192 osoby
Udostępniło już 190 osób
Joanna K
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo