Zdjęcie osoby potrzbującej

Pomóżmy Pani Monice oraz jej dzieciom odbudować dom po pożarze w Łękawicy

Źródło zdjęcia: TARNOWSKA.TV

Pani Monika Srebro-Piska jest przerażona. W dniu 7/12/2021 wraz z dziećmi musiała w pośpiechu opuścić dom, w którym mieszkali od lat.

Z powodu pożaru rodzina Pani Moniki w jednej chwili straciła dach nad głową. Jego konstrukcja uległa znacznemu spaleniu. Straty są duże i nie ograniczają się wyłącznie do zniszczeń spowodowanych ogniem. Odbudowa dachu wraz z wzniesieniem nowej konstrukcji wyniesie co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Nie jest to jedyne zmartwienie Pani Moniki, bo podczas akcji gaśniczej, woda użyta do stłumienia pożaru zalała większość pomieszczeń. W wyniku tego rzeczy osobiste, jak również wyposażenie domu nie nadają się do użytku.

Wraz z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia przywróćmy nadzieję Pani Monice oraz jej dzieciom. Pokażmy, że w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe. A my ludzie wielkich serc potrafimy dzielić się tym co posiadamy. Uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy, które zostaną przeznaczone na odbudowę domu Pani Moniki.

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
ANDRZEJ BANASIAK
 
20,00 zł
Łukasz
 
20,00 zł
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
 
1,00 zł
Zobacz więcej
RBE
 
8000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
 
350,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Monika
Pani Moniko też kiedyś tego doznałam ale ludzie o wielkich sercach nam pomogli. Oglądałam Panią w TTV i jest Pani cudowną odważną kobietą.Całusy dla chłopców❤️❤
Anonimowy Darczyńca
Wszystko Będzie dobrze.
Anonimowy Darczyńca
Pani Moniko, zrobiła Pani szpagat i wychowała Pani synów. Jest Pani bardzo silną, zabawną i zadbaną kobietą. Proszę uwierzyć, że od teraz będzie tylko lepiej!
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
16 442,15 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 197 osób
Udostępniło już 14 osób
Monika Srebro Piska
Organizator zbiórki
Zbiórka zweryfikowana przez Szczytny-cel.pl
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę za darmo!
Załóż zbiórkę - za darmo