Bezpieczeństwo darowizn

Dbamy o bezpieczeństwo darowizn i pomagamy w skutecznym osiągnięciu celu prowadzonej zbiórki


W Szczytnym Celu zdecydowanie wolimy działać, by już wkrótce móc cieszyć się odniesionym sukcesem razem z podopiecznymi i potrzebującymi, którym mogliśmy pomóc w skutecznym osiągnięciu celu prowadzonej zbiórki. 

Jednak nasze działania nie ograniczają się jedynie do wsparcia udzielanego przez naszych Opiekunów w przygotowaniu i prowadzeniu zbiórek. Istotne znaczenie ma dla nas również zaufanie oraz bezpieczeństwo przekazanych darowizn. Dlatego nie powinno Cię dziwić, że prowadzimy restrykcyjną politykę względem weryfikacji zbiórek, jak również samych potrzebujących. Nad bezpieczeństwem procesu pozyskiwania funduszy stałe czuwa Dział Weryfikacji, który sprawuje funkcję kontrolną w zakresie wdrożonych procedur weryfikacji. W trosce o bezpieczeństwo darowizn jako pierwsi przyjęliśmy szereg metod kontrolnych, które pozwalają na skuteczne wyeliminowanie zagrożeń, dzięki temu nasi Darczyńcy mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich datków. Kliknij i dowiedz się więcej.

Jeśli jesteś podopiecznym fundacji lub osobą potrzebującą i chciałbyś, aby nasi Opiekunowie zajęli się Twoją sytuacją i pomogli Ci w skutecznym zebraniu funduszy na ratowanie życia lub zdrowia, to nie musisz obawiać się o wspomniane procedury. Przeprowadzimy Cię przez każdy krok weryfikacji i wskażemy drogę, jak skutecznie jej dokonać. Jeśli naprawdę potrzebujesz pomocy, to zapewne nawet nie odczujesz wspomnianych procedur weryfikacji. Będzie to dla Ciebie czysta formalność, której z łatwością dokonasz, ciesząc się wsparciem naszych Opiekunów, dzięki któremu cel Twojej zbiórki zostanie osiągnięty zanim zdążysz ujrzeć zmieniającą się w zawrotnym tempie wartość na liczniku Twojej zbiórki.