Zdjęcie osoby potrzbującej

Zbiórka na odbudowę domu po pożarze w Woli Rzędzińskiej

Kochani,

W dniu 19 czerwca 2022 roku w moim domu rodzinnym doszło do pożaru. Ogień zniszczył doszczętnie dach i część elewacji. A to czego nie zdążył strawić zostało zalane wodą podczas gaszenia pożaru. Niestety konieczny będzie duży remont.

Teraz w tym domu mieszka moja mama Lucyna i brat Dawid. Koszty remontu będą ogromne. Dlatego postanowiłam utworzyć zbiórkę i poprosić ludzi o złotych sercach o wsparcie. Moja mama to najlepsza osoba jaką znam. Zawsze chętnie niesie pomoc dla innych. Uważam, że jak mało kto zasługuje na to, by to teraz jej pomóc. Całe życie ciężko pracowała i dbała o to co ogień odebrał jej w trzy godziny. To tak bardzo nią wstrząsnęło, że konieczna była interwencja pogotowia ratunkowego. Mimo tego psychicznie trudnego dla nas wszystkich czasu cieszymy się że nikt nie poniósł obrażeń fizycznych i mocno wierzymy, że dobro powraca. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy!

Jadwiga z mamą Lucyną, bratem Dawidem, siostrą Justyną i całą rodziną 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Patrycja Wójcik
około 18 godzin temu
130,00 zł
Anonimowy
około 2 dni temu
100,00 zł
Klaudia Rzeszuto
około 3 dni temu
10,00 zł
Zobacz więcej
Kuzynka JM
około 17 dni temu
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 16 dni temu
500,00 zł
Dziadek Janusz.
około 16 dni temu
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Iza
27.06.2022
Wiem jakie to uczucie, ściskam, dokładam mała cegiełkę i niebawem wszystko się odbuduje!
Anna Linard
24.06.2022
Sercem z Wami
E. Mucha
22.06.2022
Mocno wierzę w to, że nadal są ludzie dobrej woli i uda się odbudować to co zabrał pożar. Jestem przekonana, że "niebieska brać" nie zawiedzie
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
15 445,99 zł z 70 000,00 zł
Wpłaciło już 239 osób
Udostępniło już 188 osób
Jadwiga ES
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz