Zdjęcie osoby potrzbującej

WESPRZYJ PSY

Cześć nazywam się Natalia, mam 12 lat, tydzień temu adoptowałam z mamą i z tatą pieska ze schroniska. Jest mi bardzo szkoda zwierząt które są zamknięte w klatkach w posikanych, porwanych i śmierdzących kocach. W jednej klatce są po 4 pieski które posiadają 1 miskę na wodę, a drugą na jedzenie. Nie wychodzą na spacery, co byłoby możliwe gdyż do schroniska zgłaszają się ludzie którzy chętnie wyprowadzili by psa na spacer ale jak to mówi Pani ze schroniska "Schronisko nie posiada pieniędzy na smycze, a  pieniądze inwestowane są w jedzenie i leczenie psów w razie chorób". Moi rodzice postanowili pomóc i dołożyli się do naprawy jednej kompletnie zniszczonej klatki, by właśnie psy ktore znajdowały się w tej samej klatce co Blue nie musiały się gnieść w jednej klatce, gdyż tam było ich aż 6. Natomiast ja chciałabym zebrać pieniądze i kupić miski, smycze, obroże i koce i zanieść je tam wspólnie z rodzicami. Pomóż mi wesprzeć pieski ze schroniska. 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
0,00 zł z 1 000,00 zł
Jako pierwszy wpłać na tę zbiórkę!
Jako pierwszy udostępnij tę zbiórkę!
Patrycja Wiśniewska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz