Zdjęcie osoby potrzbującej

Rodzina z dziećmi straciła pożarze dom w Opolu na ulicy Jagiellonów. Ruszyła zbiórka na odbudowę

Błagamy Państwa o pomoc w odbudowie domu po pożarze, który pojawił się nagle i z nieznanych nam przyczyn. Jesteśmy szczęśliwi, że nikt z nas nie ucierpiał, ale miejsce, w którym przez lata mieszkaliśmy zostało zupełnie zniszczone. Pomimo szybkiej akcji straży pożarnej nie udało się ocalić żadnej rzeczy. Ogień trawił wszystko w zastraszającym tempie. Los pozbawił nas domu, który kochaliśmy i nie mamy środków na jego odbudowę. Nasza sytuacja jest beznadziejna. Stworzyliśmy zbiórkę pieniędzy wierząc, że dobrzy ludzie wesprą nas finansowo. Wciąż czekamy i pięknie dziękujemy. Każda pomoc jest dla nas na wagę złota. Prosimy nie odwracajcie się od ludzi, którzy błagają o pomoc.

Krystyna Szyc z Tomkiem i dziećmi

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Asia Halupczok
około 8 miesięcy temu
20,00 zł
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 10 miesięcy temu
1,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 10 miesięcy temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Red
około 1 rok temu
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
1000,00 zł
Anonimowy Darczyńca
około 1 rok temu
500,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anonimowy Darczyńca
01.06.2022
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka dla Dziewczynek.
Anonimowy Darczyńca
10.03.2022
moje słowa wsparcia
Anonimowy Darczyńca
03.02.2022
Teresa ,trzymajcie się
Zobacz więcej
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
33 329,64 zł z 100 000,00 zł
Wpłaciło już 661 osób
Udostępniły już 53 osoby
Krystyna Szyc
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz