Zdjęcie osoby potrzbującej

Ogromny pożar domu w Mściszewicach

Gorący apel do wszystkich osób o wielkich sercach!

Nazywam się Emilia Walkowska i wychodzę do Was z ogromną prośbą o wsparcie dla moich teściów Elżbiety i Zbigniewa Walkowskich, którzy w dniu 29 lipca stracili dorobek swojego życia wskutek wybuchu pożaru w ich domu.

Z ogniem walczyło, aż dziewięć zastępów straży pożarnej i mimo ogromnych starań strażaków ogień strawił budynek, a to czego jeszcze nie zdążył zniszczyć zostało zalane przez wodę podczas gaszenia. Straty są naprawdę ogromne.

Moi teściowie to dobrzy starsi ludzie, których spokojne życie w ciagu kilku godzin zmieniło się całkowicie. Ogarnął ich strach i niepokój. Ale starają się być silni i cieszyć tym, że ich życie i zdrowie udało się uratować. To co się wydarzyło nie jest możliwe do cofnięcia, ale mocno wierzymy, że z pomocą dobrych ludzi uda się przywrócić im poczucie bezpieczeństwa. Dlatego postanowiliśmy utworzyć zbiórkę, której celem jest pomoc teściom w powrocie do życia sprzed pożaru. Już teraz dziękujemy za każdą pomoc!

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Dział Weryfikacji Szczytny-cel.pl
około 1 rok temu
1,00 zł
Parafianin
około 1 rok temu
200,00 zł
Gall anonim
około 1 rok temu
20,00 zł
Zobacz więcej
Szymon Reszczyński
około 1 rok temu
500,00 zł
Bartłomiej Bober
około 1 rok temu
400,00 zł
Parafianin
około 1 rok temu
200,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Monika K.
29.07.2022
Dużo siły przesyłam z Gdańska!
Agnieszka
29.07.2022
Kuba i Jaś
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
2 799,00 zł z 50 000,00 zł
Wpłaciło już 41 osób
Udostępniło już 45 osób
Emilia Walkowska
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz