Zdjęcie osoby potrzbującej

Pożar kamienicy w Łabiszynie

Nazywam się Danuta Pyrzyna i w dniu 16 lipca 2022 roku w kamienicy, w której mieszkałam od 1985 roku doszło do pożaru.

Pożaru, który zniszczył nie tylko mieszkanie, ale również zburzył mój spokój. W mieszkaniu konieczny będzie kosztowny remont. Niestety nie posiadam na niego wystarczająco dużych środków, ponieważ oszczędności jakie miałam poświęciłam na remont, który był wykonany dwa lata temu. Nie udało mi się tym jeszcze nacieszyć, a już zostało to zniszczone przez ogień. Pragnę wrócić do miejsca, które jest moim domem od wielu lat i mocno wierzę, że dzięki wsparciu dobrych ludzi uda mi się ten cel zrealizować. 

Wybierz kwotę
Bezpieczne płatności on-line
Wpłaty
Anna z luzina
około 28 dni temu
15,00 zł
Andrzej Hłond
około 30 dni temu
100,00 zł
Tomasz Barański
około 30 dni temu
20,00 zł
Zobacz więcej
Jan
około 1 miesiąc temu
118,47 zł
Andrzej Hłond
około 30 dni temu
100,00 zł
Joanna Głowacka
około 1 miesiąc temu
100,00 zł
Zobacz więcej
Komentarze
Anna z luzina
23.07.2022
Trzymaj się kochana
Wpłać na zbiórkę Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
2 414,88 zł z 20 000,00 zł
Wpłaciły już 52 osoby
Udostępniło już 71 osób
Danuta Pyrzyna
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz