Zbiórka została zablokowana.
Zdjęcie osoby potrzbującej

Zbiórka na leczenie oparzeń ciała Dominiki i jej dzieci

Nazywam się Dorota Kozera i wychodzę do wszystkich łaskawych osób z ogromną prośbą o wsparcie dla mojej córki Dominiki Nalborskiej oraz dwójki jej malutkich dzieci, którzy doznali ogromnych poparzeń ciała.

Dzień 13 września 2022 roku to dzień, którego cała nasza rodzina nie wymaże z pamięci już nigdy. Tej właśnie nieszczęsnej daty w mieszkaniu mojej córki i wnuków doszło do wybuchu biokominka, który spowodował pożar. Niestety podczas pożaru Dominika wraz z dziećmi przebywali w mieszkaniu i doznali poparzeń w bardzo dużym stopniu.

Moja kochana córka doznała oparzeń III stopnia, jej ciało jest poparzone w 50%. Aktualnie jest w śpiączce. Ma problemy z drogami oddechowymi, ale zaczęła częściowo oddychać samodzielnie. O jej życie i zdrowie walczą lekarze w szpitalu w Gryficach.

Natomiast moja wnuczka Lenka i wnuk Piotruś przebywają w szpitalu w Gdańsku. Lenka to czteroletnia dziewczynka, która doznała oparzeń II stopnia. Ma poparzoną prawą cześć twarzy, głowy, szyi oraz ręki. Niestety jej prawe ramię zostało w tak mocnym stopniu oparzone, że aktualnie przygotowywana jest do przeszczepu skóry. Piotruś ma tylko dwa latka, jest bardzo energicznym dzieckiem, które doznało mocnych oparzeń lewej stopy. Oparzenia były na tyle rozległe, że była konieczność przeszczepu skóry.

Dominika i jej malutkie dzieci ogromnie cierpią, patrząc na to cała nasza rodzina odczuwa ból. I chociaż zrobilibyśmy wszystko, by im tego cierpienia odjąć niestety takiej mocy nie posiadamy. Mamy żal do losu i poczucie niesprawiedliwości, że taka tragedia spotkała młodą matkę i jej dzieci. Chociaż nie jesteśmy w stanie powstrzymać łez, to staramy się być silni dla Dominiki, Lenki i Piotrusia. Chcemy być dla nich podporą w tej walce…

Jedną z wielu trudności jaka staje nam na drodze są bardzo kosztowne dojazdy do szpitali. Abyśmy mogli dojechać do szpitala, w którym znajduje się Dominika musimy pokonać 300 km w jedną stronę, dzieci przybywają w innym miejscu niż ich mama, od którego dzieli nas droga około półtorej godziny trasy rownież w jedną stronę. Jeździmy od jednego szpitala do drugiego…

Wiemy rownież, że proces leczenia takich oparzeń jest bardzo długi i wymagający, a rownież bardzo kosztowny. Dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę i poprosić Was o wsparcie, którego w tej sytuacji naprawdę bardzo potrzebujemy.

Tragedia dotknęła całą naszą rodzine, niestety nikt z nas nie może cofnąć czasu i uchronić Dominiki, Lenki i Piotrusia przed tym co się wydarzyło, ale możemy pomóc w ich powrocie do zdrowia. Wierzymy, że razem uda nam się zrealizować ten szczytny cel jakim jest pomoc w walce o zdrowie matki i jej malutkich dzieci. Dziękujemy za każde wsparcie!

Dorota Kozera wraz z całą rodziną

Zbiórka zablokowana Zgłoś nadużycie, jeśli uważasz, że zbiórka zawiera niedozwolone treści.
0,00 zł z 30 000,00 zł
Jako pierwszy wpłać na tę zbiórkę!
Jako pierwszy udostępnij tę zbiórkę!
Dorota Kozera
Organizator zbiórki
Wspieramy Ciebie na każdym kroku
Razem możemy zrobić więcej
Zobacz, jak łatwo możesz
stworzyć zbiórkę

Przykra sytuacja losowa? Nagła choroba? Chęć spełnienia upragnionych marzeń? Niezależnie od tego, na co zbierasz fundusze, cel jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby przybliżyć się do jego realizacji. Na Szczytnym Celu w zaledwie kilka chwil zarejestrujesz swoje konto jako osoba prywatna lub organizacja i od tego momentu możesz rozpocząć zakładanie swojej zbiórki. To naprawdę proste. Sprawdź sam!

Zacznij zbierać pieniądze, wykorzystuj możliwości

Założenie zbiórki to dopiero początek drogi do Twojego wymarzonego celu. Aby odniosła ona sukces, musisz podzielić się tą informacją ze światem. Dzięki opcjom szybkiego udostępniania możesz dotrzeć do mnóstwa osób za pośrednictwem Facebooka, Twittera, WhatsAppa, Messengera, Instagrama i wielu innych kanałów. Możesz również ustawić swój unikalny, prosty do zapamiętania link do zbiórki i wysłać go znajomym. Rozwiązań, aby osiągnąć swój cel, jest naprawdę wiele, wystarczy jedynie wykorzystać je w odpowiedni sposób.

Poczuj naszą opiekę i wsparcie w trudnych chwilach

Indywidualny Opiekun Twojej zbiórki również będzie czuwał nad jej przebiegiem. Jeżeli poczujesz, że zbiórka stoi w miejscu, a podjęte działania nie przekładają się na efekty – napisz! Wyznaczony Opiekun jest właśnie po to, aby nieść wsparcie i udzielać praktycznych wskazówek, które przybliżą Cię do realizacji celu. Przeanalizujemy Twoją zbiórkę i wyciągniemy wnioski. Czasami lekka modyfikacja treści lub zdjęć wystarczy, aby zdecydowanie ruszyć do przodu.

Do dzieła!
Stwórz swoją zbiórkę!
Załóż podobną zbiórkę teraz